Nábytok pre hotely, reštaurácie a kaviarne

ZOZNAM PRODUKTOV

ZOZNAM PRODUKTOV

ZOZNAM

Modulárny sedací systém NS-MAGNES II

od 239

Uvedené ceny sú bez DPH a platia pre základné prevedenie produktu

Uvedené ceny sú bez DPH a platia pre základné prevedenie produktu

Modulárny sedací systém NS-MAGNES II je ideálny pre verejné priestory. Flexibilita tohto modulárneho systému zaisťuje voľné možnosti usporiadania a konfigurácie. NS-Magnes II je dokonalým riešením pre interiéry rôznych typov a veľkostí. Je ideálny ako do veľkých priestorov, tak aj do malých interiérov. Kolekcia zahŕňa sedadlá, stolíky, obojstranné kreslá a ďalšie komponenty, ktoré maximalizujú funkčnosť interiéru s minimálnym počtom prvkov.

Možnosť výberu z mnohých čalúnení.

3D model

Na základe vzorkovníc uveďte želané prevedenie, alebo Vám produkt naceníme v základnej verzii. Vzorkovnice nájdete pod tlačítkom "Vyžiadať nezáväznú cenovú ponuku" alebo v päte stránky kliknite na "Vzorkovníky".


Vzorkovník

Vzorkovníky na vyžiadanie

Technické parametre

Technické parametre na vyžiadanie

Modulárny sedací systém NS-MAGNES II

Modulárny sedací systém NS-MAGNES II je ideálny pre verejné priestory. Flexibilita tohto modulárneho systému zaisťuje voľné možnosti usporiadania a konfigurácie. NS-Magnes II je dokonalým riešením pre interiéry rôznych typov a veľkostí. Je ideálny ako do veľkých priestorov, tak aj do malých interiérov. Kolekcia zahŕňa sedadlá, stolíky, obojstranné kreslá a ďalšie komponenty, ktoré maximalizujú funkčnosť interiéru s minimálnym počtom prvkov. Stabilná a pevná konštrukcia zaisťuje dlhodobú životnosť, zatiaľ čo čalúnené prvky robia sedadlo mimoriadne pohodlným. Pestrá škála farieb poťahových materiálov umožňuje interiérovým dizajnérom realizovať akúkoľvek svoju víziu. Produkt z dielne renomovaného výrobcu – NowyStyl

Vyhľadávanie produktov
v našom katalógu