Nábytok pre hotely, reštaurácie a kaviarne

ZOZNAM PRODUKTOV

ZOZNAM PRODUKTOV

ZOZNAM

Modulárny sedací systém MD-Agora

Cena na vyžiadanie

Modulárny sedací systém MD-Agora je mimoriadne multifunkčný systém, ktorý môže byť modulárnou pohovkou, lavicou, policou alebo kombináciou všetkých uvedených vecí (viď galéria). Výberom požadovaných komponentov je možné vymyslieť rôzne rozloženia, ktoré splnia všetky očakávania.

3D model

Na základe vzorkovníc uveďte želané prevedenie, alebo Vám produkt naceníme v základnej verzii. Vzorkovnice nájdete pod tlačítkom "Vyžiadať nezáväznú cenovú ponuku" alebo v päte stránky kliknite na "Vzorkovníky".


Vzorkovník

Vzorkovníky na vyžiadanie

Technické parametre

Technické parametre na vyžiadanie

Modulárny sedací systém MD-Agora

Modulárny sedací systém MD-Agora je mimoriadne multifunkčný systém, ktorý môže byť modulárnou pohovkou, lavicou, policou alebo kombináciou všetkých uvedených vecí. Bol testovaný vo veľmi náročných podmienkach, čo len potvrdilo jeho funkčnosť. Najväčšou výhodou je mnohorakosť konfigurácií. Výberom požadovaných komponentov je možné vymyslieť rôzne rozloženia, ktoré splnia všetky očakávania. Modulárny systém je určený do interiérov rôznych charakterov a veľkostí: od väčších verejných priestorov až po intímne priestory, určené na rozhovory a oddych.

Vyhľadávanie produktov
v našom katalógu