Nábytok pre hotely, reštaurácie a kaviarne

ZOZNAM PRODUKTOV

ZOZNAM

Modulárny sedací systém MD-Artiko

Cena na vyžiadanie

Modulárny sedací systém MD-Artiko je navrhnutý ako rodina modulov, ktoré je možné ľubovoľne spájať. Jednotlivé prvky sú dostupné v rôznych tvaroch: s opierkou alebo bez nej. Všetky prvky sú vybavené segmentovými konektormi, ktoré umožňujú vytvárať konfigurácie a formy obmedzené len fantáziou užívateľa. MD-Artiko je vhodný pre verejné interiéry, ako sú napríklad lounge v kanceláriách, knižniciach, hoteloch či univerzitách. Zároveň rovnako dobre doplní aj interiéry domácností.

3D model

Uveďte na základe vzorkovníc želané prevedenie alebo Vám produkt naceníme v základnej verziiVzorkovník

Vzorkovníky na vyžiadanie

Technické parametre

Technické parametre na vyžiadanie

Modulárny sedací systém MD-Artiko

Modulárny sedací systém MD-Artiko je navrhnutý ako rodina modulov, ktoré je možné ľubovoľne spájať. Jednotlivé prvky sú dostupné v rôznych tvaroch: s opierkou alebo bez nej. Všetky prvky sú vybavené segmentovými konektormi, ktoré umožňujú vytvárať konfigurácie a formy obmedzené len fantáziou užívateľa. MD-Artiko je vhodný pre verejné interiéry, ako sú napríklad lounge v kanceláriách, knižniciach, hoteloch či univerzitách. Zároveň rovnako dobre doplní aj interiéry domácností. Výber z množstva poťahových látok  a ich široká farebná škála umožňuje užívateľovi pohrať sa s dizajnom a vytvoriť tak požadovanú atmosféru.

Sedačka

Možnosť vytvárať veľké konfigurácie robí z Artiko ideálne sedenie pre verejné priestory, akými sú salóniky, čakárne, nákupné centrá a haly na železničných staniciach alebo letiskách.
Vďaka svojim praktickým doplnkom sa MD-Artiko stáva plne funkčným sedacím systémom. Stolíky a mediaboxy umožňujú užívateľovi nabiť si telefón alebo notebook. MD-Artiko má tiež skvelé využitie pri rôznych stretnutiach, či už pracovných alebo vzdelávacích.
Puf – taburet
Puf alebo taburet MD-Artiko je modul bez operadla, ktorý vhodným doplnkom k pohovke alebo tiež ako samostatný kus nábytku. Je vytvorený z rovnakých komponentov ako pohovky. Vďaka menším rozmerom sa zmestí do menej priestranných interiérov, ako sú chill-out zóny v open space kanceláriách, hotelových lobby či obývačkách u vás doma.

Vyhľadávanie produktov
v našom katalógu