Nábytok pre hotely, reštaurácie a kaviarne

ZOZNAM PRODUKTOV

ZOZNAM PRODUKTOV

ZOZNAM

Moderný čalúnený taburet NT-Banffy

od 579

Uvedené ceny sú bez DPH a platia pre základné prevedenie produktu

Uvedené ceny sú bez DPH a platia pre základné prevedenie produktu

Moderný čalúnený taburet NT-Banffy vyniká svojou hravou formou a množstvom farebných prevedení. Výhodou stoličky je jej základňa, ktorá umožňuje sledovať polohu užívateľa miernym nakláňaním (maximálny sklon: 12 stupňov). Taburet spĺňa požiadavky súčasných pracovných priestorov, navrhnutých v súlade s konceptom Activity Based Workplace. Používatelia tak môžu aktívne pracovať v sede aj v stoji na stoloch s nastaviteľnou výškou. Vďaka širokému rozsahu nastavenia výšky sedenia sa stolička ľahko prispôsobí meniacim sa potrebám užívateľa. Taburet NT-Banffy je vynikajúcou voľbou pre všetky domáce a kancelárske priestory.

 

530-790
350
350
530-790
0,0
3D model

Na základe vzorkovníc uveďte želané prevedenie, alebo Vám produkt naceníme v základnej verzii. Vzorkovnice nájdete pod tlačítkom "Vyžiadať nezáväznú cenovú ponuku" alebo v päte stránky kliknite na "Vzorkovníky".


Moderný čalúnený taburet NT-Banffy

Moderný čalúnený taburet NT-Banffy vyniká svojou hravou formou a množstvom farebných prevedení. Dielo je inšpirované detskou hračkou a je vyrobené z diskov rôznych veľkostí, ktoré sú naskladané jeden na druhom. Výhodou stoličky je jej základňa, ktorá umožňuje sledovať polohu užívateľa miernym nakláňaním (maximálny sklon: 12 stupňov).  Taburet spĺňa požiadavky súčasných pracovných priestorov, navrhnutých v súlade s konceptom Activity Based Workplace. Používatelia tak môžu aktívne pracovať v sede aj v stoji na stoloch s nastaviteľnou výškou. Vďaka širokému rozsahu nastavenia výšky sedenia sa stolička ľahko prispôsobí meniacim sa potrebám užívateľa. Taburet NT-Banffy je vynikajúcou voľbou pre všetky domáce a kancelárske priestory. Dielo bolo navrhnuté ako súčasť 19. ročníka programu Vzdelávania a dizajnu, ktorý spoluorganizovala Univerzita umení v Poznani (UAP). Leitmotívom programu bol co-workingový priestor.

Vyhľadávanie produktov
v našom katalógu