Nábytok pre hotely, reštaurácie a kaviarne

ZOZNAM PRODUKTOV

ZOZNAM PRODUKTOV

ZOZNAM

Moderné kreslo SRB-1904 Plum

od 344

Uvedené ceny sú bez DPH a platia pre základné prevedenie produktu

Uvedené ceny sú bez DPH a platia pre základné prevedenie produktu

Moderné kreslo SRB-1904 Plum s čalúnením je vyrobené z bukového dreva. Produkt je z dielne renomovaného výrobcu, spoločnosti FAMEG, ktorú založili bratia Thonetovci.

Možnosť výberu z viacerých prevedení.

775
680
605
530
610
6,8
3D model
No data was found

Uveďte na základe vzorkovníc želané prevedenie alebo Vám produkt naceníme v základnej verziiModerné kreslo SRB-1904 Plum

Moderné kreslo SRB-1904 Plum je vyrobené z bukového dreva. Okrem kresla SRB-0904 ju tvoria tiež modely kresiel  SRBB-1905SRB-1905. Charakteristickým prvkom je konštrukcia z ohýbaného dreva, pričom predné nohy a operadla sú z jediného kusu. Kolekcia Plum predstavuje návrat k tradícii ohýbaného nábytku, v ktorej sa tradičná technológia spája s moderným prevedením.

Verzia kresiel s nečalúneným operadlom a bočnými panelmi SRB-1904 je forma lineárnej čistoty, vďaka čomu pôsobí kreslo odľahčeným dojmom. Svojim jednoznačným a výrazným charakterom sa dokonale hodí do bistra, reštaurácie, domácností, hotelových izieb, ale aj iných hotelových priestorov. Komfort sedenia je zachovaný vďaka použitiu klasických pásov a pružín.

O značke FAMEG

Spoločnosť  FAMEG sídli v Radomsku. Unikátnu technológiu ​​ohýbania dreva vytvoril v 19. storočí Michael Thonet. Výnimočne pohodlné stoličky vyrobené v 19. storočí rodinnou firmou Thonet si získali srdcia návštevníkov viedenských kaviarní, ktoré neskôr potešili celú Európu, získali ceny a svetové renomé. Už viac ako storočie firma FAMEG pokračuje v tomto úžasnom remesle a vytvára nadčasový nábytok pre budúce generácie. Tradičné remeslo výroby ohýbaného nábytku neustále rozvíja s ohľadom na ľudí a prírodu. Jej vášňou je vytvárať jedinečné kolekcie, vďaka ktorým sú interiéry výnimočné.

Výrobky spoločnosti Fameg sú určené predovšetkým do priestorov HORECA (hotelov, reštaurácií a kaviarní), vyznačujú sa pevnosťou, odolnosťou, stabilitou, použitím kvalitných a ekologických materiálov.

Nábytok s dlhou životnosťou

Thonetov nábytok je povestný svojim štýlom, ľahkosťou a zároveň výnimočne dlhou životnosťou.

,,Od dreva po stoličku.“

Drevo, ako žiadny iný prírodný produkt je spájaný s ľuďmi už  po tisícročia až dodnes. Drevo považujeme za prírodný a obnoviteľný materiál. Fameg používa len drevo z lesov obhospodarovaných trvalo udržateľným spôsobom. Po každom výrube lesníci obnovia vyrúbanú plochu novým, mladým stromovým porastom. Drevo, ktoré spracovávajú, je využité na 100% a z odpadu sa vyrábajú bio brikety. Vďaka tomu je zabezpečené, že v každej fáze výroby je tento unikátny materiál ekonomicky využívaný a nábytok, ktorý je z neho vyrobený, môže slúžiť ďalším generáciám.

Vyhľadávanie produktov
v našom katalógu