Nábytok pre hotely, reštaurácie a kaviarne

ZOZNAM PRODUKTOV

ZOZNAM PRODUKTOV

ZOZNAM

Konferenčný stolík SRSTK-1910-Vilma

od 402

Uvedené ceny sú bez DPH a platia pre základné prevedenie produktu

Uvedené ceny sú bez DPH a platia pre základné prevedenie produktu

Konferenčný stolík SRSTK Vilma (z produkcie svetovo známeho výrobcu spoločnosti FAMEG) je výsledkom fascinácie jedinečnej technológie ohýbania dreva  v modernom svete. Sklenená stolová doska dodáva punc ľahkosti a necháva vyznieť drevenej konštrukcii stolíka.

Možnosť výberu farieb morenia bukového dreva podľa vzorkovnice. Stolík vynikajúco ladí s kreslami z kolekcie SRB-PLUM.

680
680
530
7,6

Na základe vzorkovníc uveďte želané prevedenie, alebo Vám produkt naceníme v základnej verzii. Vzorkovnice nájdete pod tlačítkom "Vyžiadať nezáväznú cenovú ponuku" alebo v päte stránky kliknite na "Vzorkovníky".


Konferenčný stolík SRSTK-1910-Vilma

Konferenčný stolík SRSTK-1910 Vilma (z produkcie svetovo známeho výrobcu spoločnosti FAMEG) je výsledkom fascinácie jedinečnej technológie ohýbania dreva  v modernom svete. Sklenená stolová doska dodáva punc ľahkosti a necháva vyznieť drevenej konštrukcii stolíka. Stolík vynikajúco ladí s kreslami z kolekcie SRB-PLUM.

Možnosť výberu farieb morenia bukového dreva podľa vzorkovnice.

O značke FAMEG

Spoločnosť  FAMEG sídli v Radomsku. Unikátnu technológiu ​​ohýbania dreva vytvoril v 19. storočí Michael Thonet. Výnimočne pohodlné stoličky vyrobené v 19. storočí rodinnou firmou Thonet si získali srdcia návštevníkov viedenských kaviarní, ktoré neskôr potešili celú Európu, získali ceny a svetové renomé. Už viac ako storočie firma FAMEG pokračuje v tomto úžasnom remesle a vytvára nadčasový nábytok pre budúce generácie. Tradičné remeslo výroby ohýbaného nábytku neustále rozvíja s ohľadom na ľudí a prírodu. Jej vášňou je vytvárať jedinečné kolekcie, vďaka ktorým sú interiéry výnimočné.

Výrobky spoločnosti Fameg sú určené predovšetkým do priestorov HORECA (hotelov, reštaurácií a kaviarní), vyznačujú sa pevnosťou, odolnosťou, stabilitou, použitím kvalitných a ekologických materiálov.

Nábytok s dlhou životnosťou

Thonetov nábytok je povestný svojim štýlom, ľahkosťou a zároveň výnimočne dlhou životnosťou.

,,Od dreva po stoličku.“

Drevo, ako žiadny iný prírodný produkt, sa spája s ľuďmi už  po tisícročia až dodnes. Drevo je prírodný a obnoviteľný materiál. Fameg používa len drevo z lesov obhospodarovaných trvalo udržateľným spôsobom. Po každom výrube lesníci obnovia vyrúbanú plochu novým, mladým stromovým porastom. Drevo, ktoré spracovávajú, je využité na 100% a z odpadu sa vyrábajú bio brikety. Vďaka tomu je zabezpečené, že v každej fáze výroby je tento unikátny materiál ekonomicky využívaný a nábytok, ktorý je z neho vyrobený, môže slúžiť ďalším generáciám.

Vyhľadávanie produktov
v našom katalógu