Nábytok pre hotely, reštaurácie a kaviarne

ZOZNAM PRODUKTOV

ZOZNAM PRODUKTOV

ZOZNAM

Mobilný kontajner LZ-EXPRESS

Cena na vyžiadanie

Mobilný kontajner LZ-EXPRESS je vďaka kolieskam veľmi praktickým prvkom kolekcie Express. Kontajnery na kolieskach môžu mať tri alebo štyri zásuvky. Vďaka kolieskam sa môžu ľahko premiestňovať po miestnosti. Prístavné kontajnery sa vyrábajú v rovnakom štýle ako stoly a umožňujú tak zväčšenie pracovného priestoru. Kancelárske kontajnery sú dostupné v rôznych rozmeroch a dekoroch (viď. vzorkovník a technické parametre).

Na základe vzorkovníc uveďte želané prevedenie, alebo Vám produkt naceníme v základnej verzii. Vzorkovnice nájdete pod tlačítkom "Vyžiadať nezáväznú cenovú ponuku" alebo v päte stránky kliknite na "Vzorkovníky".

Dostupné na objednávku


Mobilný kontajner LZ-EXPRESS

Mobilný kontajner LZ-EXPRESS je vďaka kolieskam veľmi praktickým prvkom kolekcie Express. Kontajnery na kolieskach môžu mať tri alebo štyri zásuvky. Vďaka kolieskam sa môžu ľahko premiestňovať po miestnosti. Prístavné kontajnery sa vyrábajú v rovnakom štýle ako stoly a umožňujú tak zväčšenie pracovného priestoru. Kancelárske kontajnery sú dostupné v rôznych rozmeroch a dekoroch (viď. vzorkovník a technické parametre). Široká paleta prvkov kolekcie umožňuje vytvorenie celej škály funkčných a praktických pracovných priestorov, ktoré podporujú efektívnu prácu pracovníkov.

O výrobcovi

Výrobca sídli v malebnej vinárskej obci na okraji Národného parku Podyjí. Len necelé 2 km sa nachádza jedna z najstarších a najznámejších viničných tratí v Európe – ŠOBES. Špecializuje sa na výrobu kancelárskeho a hotelového nábytku, avšak reagovali aj na prianie klientov a začali vyrábať nábytok bytový (kuchyne, kúpeľňový nábytok, vstavané skrine atď.). Vznikol tak kompletný výrobný program.

Vyhľadávanie produktov
v našom katalógu