Nábytok pre hotely, reštaurácie a kaviarne

ZOZNAM PRODUKTOV

ZOZNAM PRODUKTOV

ZOZNAM

Kancelárska rohová skriňa s policami LZ-EXPRESS

Cena na vyžiadanie

Kancelárska rohová skriňa s policami LZ-EXPRESS je určená do kancelárskych priestorov pre personál firiem. Všetky skrine majú rektifikačné nohy s ktorými sa dajú regulovať do výšky, čo je dôležité v miestnostiach s nerovnou podlahou. Skriňa je dostupná v rozmeroch: 37,2×37,2×80, 37,2×37,2×119,6, 37,2×37,2×190 a tiež rôznych dekoroch (viď. technické parametre a vzorkovník). Skrine je možné kombinovať do rôznych zostáv (viď. galéria produktu).

Na základe vzorkovníc uveďte želané prevedenie, alebo Vám produkt naceníme v základnej verzii. Vzorkovnice nájdete pod tlačítkom "Vyžiadať nezáväznú cenovú ponuku" alebo v päte stránky kliknite na "Vzorkovníky".


Kancelárska rohová skriňa s policami LZ-EXPRESS

Kancelárska rohová skriňa s policami LZ-EXPRESS je určená do kancelárskych priestorov pre personál firiem. Všetky skrine majú rektifikačné nohy s ktorými sa dajú regulovať do výšky, čo je dôležité v miestnostiach s nerovnou podlahou. Skriňa je dostupná v rozmeroch: 37,2×37,2×80 / 37,2×37,2×119,6 / 37,2×37,2×190 a tiež rôznych dekoroch (viď. technické parametre a vzorkovník). Skrine je možné kombinovať do rôznych zostáv (viď. galéria produktu).

O výrobcovi

Výrobca sídli v malebnej vinárskej obci na okraji Národného parku Podyjí. Neďaleko sa nachádza jedna z najstarších a najznámejších viničných tratí v Európe. Výrobca sa špecializuje na výrobu kancelárskeho a hotelového nábytku, avšak reagoval aj na prianie klientov a začal vyrábať bytový nábytok (kuchyne, kúpeľňový nábytok, vstavané skrine atď.). Vznikol tak komplexný výrobný program.

Vyhľadávanie produktov
v našom katalógu