Nábytok pre hotely, reštaurácie a kaviarne

ZOZNAM PRODUKTOV

ZOZNAM PRODUKTOV

ZOZNAM

interierovy-a-exterierovy-nabytok-skladom

Interiérový a exteriérový nábytok pre HoReCa i domácnosti skladom – ihneď k odberu.

Naskladnili sme pre vás naše bestsellery z interiérového a exteriérového nábytku, aby ste nemuseli čakať dlhú dobu na výrobu a dodanie.

Uvedomujeme si, aké ťažké je v dnešnej dobe zaručiť čo najrýchlejšie a najvýhodnejšie dodacie podmienky, preto sme sa rozhodli naskladniť početné množstvá interiérového aj exteriérového nábytku, aby ste u nás mohli nakupovať pohodlne a rýchlo. Ak hľadáte kvalitné drevené kreslá, výbornou a obľúbenou voľbou sú kreslá ELB-1392Sofia v 3 rôznych prevedeniach. Dubový masív s rozličnou povrchovou úpravou alebo kvalitné bukové drevo. Kreslá SOFIA si vás získajú svojou pohodlnosťou a moderným, minimalistickým dizajnom. Ich veľkou výhodou je stohovateľnosť.
stohovatelne-resla-elb-1392s-sofia-drevex
Stohovateľné kreslá z bukového alebo dubového dreva ELB-1392S-Sofia skladom!

Klasický dizajn je trendom aj v súčasnosti. 

Jednoduchý, klasický dizajn drevených stoličiek je veľmi žiadaný aj dnes. Drevené stoličky ELA-1327S,ELA-1302S alebo výnimočná stolička z ohýbaného bukového dreva – SRA-16 od výrobcu FAMEG. Tieto stoličky vynikajú svojou trvácnosťou a odolnosťou a ich vzhľad očarí každého milovníka klasického dizajnu.

Populárne stoličky ELA-1327S, SRA-16 a ELA-1302S v klasickom dizajne

Plastové stoličky a kreslá nielen do exteriéru.

Časy, kedy plastové stoličky boli k videniu najčastejšie na terasách alebo záhradách, sú dávno minulosťou. V našej ponuke skladových zásob nájdete plastové stoličky a kreslá do modernejších interiérov, či zimných záhrad od svetoznámej firmy SIESTA, ktorá zariaďuje záťažové prostredia na celom svete. Stoličky a kreslá SI-Florida, Ibiza, Panama, Mila, Air-XL, Crystal, Sunset, Ares máme skladom v rôznych farebných prevedeniach. K stoličkám a kreslám máme aj mnoho kaviarenských stolov – SI-Riva, Orlando, Ares, SI-Sky s priemerom stolovej dosky 60, 70 alebo 80 cm.
drevex-plastove-stolicky-a-kresla-nielen-do-exterieru
Štýlový plastový nábytok nielen do exteriéru.
Všetok interiérový a exteriérový nábytok z našej ponuky je vďaka svojej odolnej konštrukcii vhodný do záťažových prostredí, akými sú HoReCa prevádzky, rôzne komerčné priestory i do vašich domácností. Neváhajte sa na nás obrátiť s akýmikoľvek otázkami. Tešíme sa na spoluprácu!

Zdieľať článok

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
Telegram

Vyhľadávanie produktov
v našom katalógu