Nábytok pre hotely, reštaurácie a kaviarne

ZOZNAM PRODUKTOV

ZOZNAM PRODUKTOV

ZOZNAM

Drevený stôl SPST-Peter

od 113

Uvedené ceny sú bez DPH a platia pre základné prevedenie produktu

Uvedené ceny sú bez DPH a platia pre základné prevedenie produktu

Drevený stôl SPST-Peter je pevný a stabilný stôl, ktorý je vďaka svojej odolnej konštrukcii vhodný do záťažových prostredí – hotely, reštaurácie i do domácej jedálne. Patrí do ekonomickejšej verzie reštauračných stolov. Nohy a luby sú z masívneho bukového dreva, stolové dosky môžu byť z laminovanej DTD alebo dyhované.

Stôl je možné vyrobiť v rôznych rozmeroch od 60×60 cm až do 90×180 cm. Morenie bukového dreva možno zvoliť podľa vzorkovnice.

Na základe vzorkovníc uveďte želané prevedenie, alebo Vám produkt naceníme v základnej verzii. Vzorkovnice nájdete pod tlačítkom "Vyžiadať nezáväznú cenovú ponuku" alebo v päte stránky kliknite na "Vzorkovníky".

Dostupné na objednávku


Vzorkovník

vzorkovnik-morenie-dreva

Drevený stôl SPST-Peter

Drevený stôl SPST-Peter je pevný a stabilný stôl, ktorý je vďaka svojej odolnej konštrukcii vhodný do záťažových prostredí – hotely, reštaurácie i do domácej jedálne. Patrí do ekonomickejšej verzie reštauračných stolov. Nohy a luby sú z masívneho bukového dreva, stolové dosky môžu byť z laminovanej DTD alebo dyhované. Nohy môžu mať okrúhly alebo hranatý prierez (4 cm). Za príplatok možno dodať nohy s prierezom 7 cm – valcové alebo hranaté. Rozmery stolov začínajú od 60×60 cm až do 90×180 cm.

Vyhľadávanie produktov
v našom katalógu