Nábytok pre hotely, reštaurácie a kaviarne

ZOZNAM PRODUKTOV

ZOZNAM PRODUKTOV

ZOZNAM

Drevený stôl SPST-Pavol

od 188

Uvedené ceny sú bez DPH a platia pre základné prevedenie produktu

Uvedené ceny sú bez DPH a platia pre základné prevedenie produktu

Drevený stôl SPST-Pavol je pevný a stabilný stôl s nohami a lubmi z masívneho bukového dreva. Stolová doska je vyrobená z dyhovanej DTD. Vďaka svojej odolnej konštrukcii je stôl vhodný do záťažových prostredí – hotely, kaviarne, reštaurácie. Stôl je možné vyrobiť v mnohých rozmeroch od 40×80 cm do 110 x 170 cm, čo je veľkou výhodou. Morenie bukového dreva možno zvoliť podľa vzorkovnice. 

V kolekcii nájdete aj drevený barový stôl SPBT-Pavol. 

Na základe vzorkovníc uveďte želané prevedenie, alebo Vám produkt naceníme v základnej verzii. Vzorkovnice nájdete pod tlačítkom "Vyžiadať nezáväznú cenovú ponuku" alebo v päte stránky kliknite na "Vzorkovníky".


Vzorkovník

vzorkovnik-morenie-dreva

Drevený stôl SPST-Pavol

Drevený stôl SPST-Pavol je pevný a stabilný stôl s nohami a lubmi z masívneho bukového dreva. Stolová doska je vyrobená z dyhovanej DTD. Vďaka svojej odolnej konštrukcii je vhodný do záťažových prostredí – hotely, kaviarne, reštaurácie. Stôl je možné vyrobiť v mnohých rozmeroch od 40×80 cm až do 110×170 cm, čo je veľkou výhodou. Morenie bukového dreva možno zvoliť podľa vzorkovnice. Hrúbka stolovej dosky je 36 mm, prierez nôh 7×7 cm.  

Vyhľadávanie produktov
v našom katalógu