Nábytok pre hotely, reštaurácie a kaviarne

ZOZNAM PRODUKTOV

ZOZNAM PRODUKTOV

ZOZNAM

Barová stolička na kovovej podnoži SRBSTM-1802 Hips

od 402

Uvedené ceny sú bez DPH a platia pre základné prevedenie produktu

Uvedené ceny sú bez DPH a platia pre základné prevedenie produktu

Barová stolička SRBST-1802 sa vyrába z bukového alebo dubového dreva. Barová stolička môže byť doplnená čalúnením v sedacej časti. Vyberať si môžete z mnohých farebných prevedení i morení dreva.  Podnož stoličky je vyrobená z kovu, dostupná v 6 farebných odtieňoch. 

Výrobcom je renomovaná spoločnosť – FAMEG, ktorú založili bratia Thonetovci, a ktorú na Slovensku exkluzívne zastupujeme už niekoľko rokov.

1010
535
530
740
8,9

Na základe vzorkovníc uveďte želané prevedenie, alebo Vám produkt naceníme v základnej verzii. Vzorkovnice nájdete pod tlačítkom "Vyžiadať nezáväznú cenovú ponuku" alebo v päte stránky kliknite na "Vzorkovníky".


Moderná drevená barová stolička na kovovej podnoži SRBSTM-1802 Hips

Barová stolička SRBST-1802 sa vyrába z bukového alebo dubového dreva, doplnená čalúnením. Štandardne sa stoličky SRAM Hips dodávajú na čiernej kovovej podnoži, iné farby kovovej podnože sú možné po konzultácii za príplatok.

Výrobcom je renomovaná spoločnosť – FAMEG, ktorú založili bratia Thonetovci, a ktorú na Slovensku exkluzívne zastupujeme už niekoľko rokov.

O značke FAMEG

Spoločnosť  FAMEG sídli v Radomsku. Unikátnu technológiu ​​ohýbania dreva vytvoril v 19. storočí Michael Thonet. Výnimočne a pohodlné stoličky vyrobené v 19. storočí rodinnou firmou Thonet si získali srdcia návštevníkov viedenských kaviarní, ktoré neskôr potešili celú Európu, získali ceny a svetové renomé. Už viac ako storočie firma FAMEG pokračuje v tomto úžasnom remesle a vytvára nadčasový nábytok pre budúce generácie.

Nábytok s dlhou životnosťou

Thonetov nábytok je povestný svojim štýlom, ľahkosťou a zároveň výnimočne dlhou životnosťou.

,,Od dreva po stoličku.“

Drevo, ako žiadny iný prírodný produkt, sa spája s ľuďmi už  po tisícročia až dodnes. Drevo je prírodný a obnoviteľný materiál. Fameg používa len drevo z lesov obhospodarovaných trvalo udržateľným spôsobom. Po každom výrube lesníci obnovia vyrúbanú plochu novým, mladým stromovým porastom.

Vyhľadávanie produktov
v našom katalógu