Nábytok pre hotely, reštaurácie a kaviarne

ZOZNAM PRODUKTOV

ZOZNAM PRODUKTOV

ZOZNAM

Barová stolička SRBST-1603 Cleo

od 203

Uvedené ceny sú bez DPH a platia pre základné prevedenie produktu

Uvedené ceny sú bez DPH a platia pre základné prevedenie produktu

Moderná drevená barová stolička SRBST-1603 Cleo vyrobená z bukového alebo dubového dreva, vhodná do záťažových prostredí hotelov a reštaurácií. Produkt je z dielne renomovaného výrobcu, spoločnosti FAMEG, ktorú založili bratia Thonetovci. Možnosť výberu z viacerých prevedení. Na vyžiadanie sa dá  vyrobiť aj znížená verzia.

865
480
470
760
7,2
3D model
No data was found

Uveďte na základe vzorkovníc želané prevedenie alebo Vám produkt naceníme v základnej verziiBarová stolička SRBST-1603 Cleo

Barová stolička SRBST-1603 Cleo vyrobená z bukového alebo dubového dreva, vhodná do záťažových prostredí hotelov a reštaurácií i domácností. Cleo je kolekcia veľmi obľúbených, pohodlných a ergonomických stoličiek, ideálnych do reštaurácií, jedální i do domácností. Stoličky sú k dispozícii v rôznych variantoch. Produkt pochádza z dielne renomovaného výrobcu, spoločnosti FAMEG, ktorú založili bratia Thonetovci.

O značke FAMEG

Spoločnosť  FAMEG sídli v Radomsku. Unikátnu technológiu ​​ohýbania dreva vytvoril v 19. storočí Michael Thonet. Výnimočne a pohodlné stoličky vyrobené v 19. storočí rodinnou firmou Thonet si získali srdcia návštevníkov viedenských kaviarní, ktoré neskôr potešili celú Európu, získali ceny a svetové renomé. Už viac ako storočie firma FAMEG pokračuje v tomto úžasnom remesle a vytvára nadčasový nábytok pre budúce generácie.

Nábytok s dlhou životnosťou

Thonetov nábytok je povestný svojim štýlom, ľahkosťou a zároveň výnimočne dlhou životnosťou.

,,Od dreva po stoličku.“

Drevo, ako žiadny iný prírodný produkt, sa spája s ľuďmi už  po tisícročia až dodnes. Drevo je prírodný a obnoviteľný materiál. Fameg používa len drevo z lesov obhospodarovaných trvalo udržateľným spôsobom. Po každom výrube lesníci obnovia vyrúbanú plochu novým, mladým stromovým porastom.

Vyhľadávanie produktov
v našom katalógu