Nábytok pre hotely, reštaurácie a kaviarne

ZOZNAM PRODUKTOV

ZOZNAM PRODUKTOV

ZOZNAM

Manažérsky stôl MD-Mito

Cena na vyžiadanie

Manažérsky stôl MD-Mito disponuje dvoma synchronizovanými motormi s pamäťou, ktoré umožňujú elektrické nastavenie výšky stola. Stôl okrem iného disponuje tiež snímačmi: snímač riadenia práce, teplotný snímač, mechanizmom proti naklápaniu a ISP. Stôl možno vyhotoviť s laminátovou povrchovou úpravou- Fenix, ktorá zabraňuje vzniku odtlačkov. Stôl tiež možno doplniť o mediabox, možnosť Bluetooth pripojenia a mobilnú aplikáciu.

Na základe vzorkovníc uveďte želané prevedenie, alebo Vám produkt naceníme v základnej verzii. Vzorkovnice nájdete pod tlačítkom "Vyžiadať nezáväznú cenovú ponuku" alebo v päte stránky kliknite na "Vzorkovníky".


Vzorkovník

Vzorkovníky na vyžiadanie

Rozmery

Manažérsky stôl MD-Mito

Manažérsky stôl MD-Mito dodáva pracovnému priestoru manažéra individualizmus a strohú eleganciu. Vďaka jeho funkčnosti je využiteľný takmer v každej kancelárií. Minimalistický dizajn ho predurčuje do dnešných moderných interiérov.

Stôl disponuje dvoma synchronizovanými motormi s pamäťou, ktoré umožňujú elektrické nastavenie výšky stola. Stôl okrem iného disponuje tiež snímačmi: snímač riadenia práce, teplotný snímač, mechanizmom proti naklápaniu a ISP. Stôl možno vyhotoviť s laminátovou povrchovou úpravou- Fenix, ktorá zabraňuje vzniku odtlačkov. Stôl tiež možno doplniť o mediabox, možnosť Bluetooth pripojenia a mobilnú aplikáciu.

MFC certifikáty: FSC a PEFC.

Vyhľadávanie produktov
v našom katalógu