Nábytok pre hotely, reštaurácie a kaviarne

ZOZNAM PRODUKTOV

ZOZNAM PRODUKTOV

ZOZNAM

Kvalitný exteriérový nábytok pre Vaše terasy.

Kvalitný exteriérový nábytok, ktorý očarí a vydrží.

K teplému počasiu neodmysliteľne patrí posedenie v príjemnom prostredí vonkajších priestorov, akými sú napríklad terasy alebo balkóny. Ak práve premýšľate, ako zariadiť alebo zveľadiť exteriér Vášho hotela alebo kaviarne či reštaurácie, máme pre Vás pár tipov. Spôsobov, akými vylepšiť vonkajšie priestory je mnoho, avšak jedným z najdôležitejších je výber kvalitného exteriérového nábytku, vďaka ktorému sa budú Vaši hostia cítiť pohodlne a prijemne. Ak hľadáte kvalitný exteriérový nábytok, ste na správnej adrese. Na našej stránke nájdete širokú paletu outdoorového nábytku- exteriérové stoličky a kreslá i  exteriérové stoly.

Pripravte Váš exteriér na letnú sezónu.

Exteriérový nábytok musí odolávať rôznym poveternostným podmienkam a v neposlednom rade vyzerať štýlovo a vkusne. Exteriérový nábytok, ktorý ponúkame je určený predovšetkým pre záťažové prostredia hotelov, reštaurácii, kaviarní a verejných priestorov. Vyrobený je z vysoko odolných plastov, spevnených skleneným vláknom. Odoláva vysokým horúčavám i silným mrazom (-20 stupňov Celzia do +45 stupňov Celzia), preto ho možno nechať vonku celoročne. Navyše outdoorový nábytok z našej ponuky rezistentný voči UV žiareniu, to znamená, že jeho pôvodné farby nevyblednú. Všetky stoličky, kreslá a stoly sú sťahovateľné. Je už len na Vás, či zvolíte minimalistickejšie alebo naopak netradičnejšie moderné kúsky, akým je napríklad kreslo SI-Crystal alebo stavíte na obľúbenú klasiku, akou je stoličku SI- Ibiza. Nebojte sa experimentovať a siahnuť aj po rôznych farebných kombináciách. Výbornú farebnú zostavu môžete vytvoriť so stoličkami SI-CROSS, ktoré nájdete v béžovej, bielej, tmavosivej a čierne farbe. Kreativite sa medze nekladú.

Exteriérová stolička SI-CROSS
Exteriérová stolička SI-CROSS v rôznych farebných prevedeniach.

U nás v Drevexe aktuálne nájdete odolný a dizajnový sedací nábytok, ktorý perfektne obohatí priestory Vašich exteriérov. Pozrite si našu ponuku exteriérového nábytku, ktorý je vhodný do priestorov HORECA (hotelov, reštaurácií a kaviarní) a verejných priestorov, ale aj do Vašich domácností.

Exteriérová stolička SI-IBIZA
Exteriérové stoličky SI-IBIZA na vonkajšej terase domu.
Exteriérová stolička SI-IBIZA
Exteriérové stoličky SI-IBIZA vo vonkajších priestoroch prevádzky.

Zdieľať článok

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
Telegram

Vyhľadávanie produktov
v našom katalógu