Nábytok pre hotely, reštaurácie a kaviarne

ZOZNAM PRODUKTOV

ZOZNAM

Drevená stolička TLA-Serena

Cena na vyžiadanie

Drevená stolička TLA-Serena vhodná do záťažových prostredí, ako sú napríklad hotely a reštaurácie alebo domovy pre seniorov, pretože nemá žiadne ostré hrany. Otvor na zadnej strane slúži tiež ako rukoväť, vďaka čomu je manipulácia so stoličkou veľmi jednoduchá. V kolekcii nájdete aj drevenú stoličku s podrúčkami TLB-Serena, stoličku TLA-Serena 1 a tiež stoličku s podrúčkami TLB-Serena 1. 

880
570
480
480
9,0

Uveďte na základe vzorkovníc želané prevedenie alebo Vám produkt naceníme v základnej verziiDrevená stolička TLA-Serena

Drevená stolička TLA-Serena vhodná do záťažových prostredí, ako sú napríklad hotely a reštaurácie alebo domovy pre seniorov, pretože nemá žiadne ostré hrany. Otvor na zadnej strane slúži tiež ako rukoväť, vďaka čomu je manipulácia so stoličkou veľmi jednoduchá. V kolekcii nájdete aj drevenú stoličku s podrúčkami TLB-Serena, stoličku TLA-Serena 1 a tiež stoličku s podrúčkami TLB-Serena 1. Výrobcom je renomovaná talianska spoločnosť s dlhoročnou tradíciou výroby sedacieho nábytku.

O výrobcovi

Spoločnosť bola založená pred viac ako tridsiatimi rokmi, v roku 1986. Od svojho zrodu reagovala na zmeny na trhu a ponúkala kolekcie stoličiek, ktoré vyhoveli potrebám rôznych zainteresovaných priemyselných odvetví. Využívala starostlivý mix dizajnu, materiálov a inovácií, čo pomohlo podnietiť pokrok v tradičnej výrobe sedacieho nábytku.

Dôraz na kvalitu a rešpekt k prírode

Každý jeden produkt musí byť navrhnutý s veľkou precíznosťou, s použitím dreva pochádzajúceho z kontrolovaných lesov s certifikáciou FSC, rešpektujúc lesníctvo a ekosystém.

Vyhľadávanie produktov
v našom katalógu