Nábytok pre hotely, reštaurácie a kaviarne

ZOZNAM PRODUKTOV

ZOZNAM PRODUKTOV

ZOZNAM

Drevená stolička TLB-Serena 1

Cena na vyžiadanie

Drevená stolička TLB-Serena 1 vhodná do záťažových prostredí, ako sú hotely a reštaurácie alebo domovy pre seniorov, pretože nemá žiadne ostré hrany. Otvor na zadnej strane slúži tiež ako rukoväť, vďaka čomu je manipulácia so stoličkou veľmi jednoduchá. V kolekcii nájdete aj drevenú stoličku TLA-Serena 1, stoličku TLA-Serena a tiež stoličku s podrúčkami TLB-Serena

Výrobcom je renomovaná talianska spoločnosť s dlhoročnou tradíciou výroby sedacieho nábytku.

880
600
580
460
680
9,0

Na základe vzorkovníc uveďte želané prevedenie, alebo Vám produkt naceníme v základnej verzii. Vzorkovnice nájdete pod tlačítkom "Vyžiadať nezáväznú cenovú ponuku" alebo v päte stránky kliknite na "Vzorkovníky".


Drevená stolička TLB-Serena 1

Drevená stolička TLB-Serena 1 vhodná do záťažových prostredí, ako sú hotely a reštaurácie alebo domovy pre seniorov, pretože nemá žiadne ostré hrany. Otvor na zadnej strane slúži tiež ako rukoväť, vďaka čomu je manipulácia so stoličkou veľmi jednoduchá. V kolekcii nájdete aj drevenú stoličku TLA-Serena 1, stoličku TLA-Serena a tiež stoličku s podrúčkami TLB-Serena.  Výrobcom je renomovaná talianska spoločnosť s dlhoročnou tradíciou výroby sedacieho nábytku.

O výrobcovi

Spoločnosť bola založená pred viac ako tridsiatimi rokmi, v roku 1986. Od svojho zrodu reagovala na zmeny na trhu a ponúkala kolekcie stoličiek, ktoré vyhoveli potrebám rôznych zainteresovaných priemyselných odvetví. Využívala starostlivý mix dizajnu, materiálov a inovácií, čo pomohlo podnietiť pokrok v tradičnej výrobe sedacieho nábytku.

Dôraz na kvalitu a rešpekt k prírode

Každý jeden produkt musí byť navrhnutý s veľkou precíznosťou, s použitím dreva pochádzajúceho z kontrolovaných lesov s certifikáciou FSC, rešpektujúc lesníctvo a ekosystém.

Vyhľadávanie produktov
v našom katalógu