Nábytok pre hotely, reštaurácie a kaviarne

ZOZNAM PRODUKTOV

ZOZNAM PRODUKTOV

ZOZNAM

Stolička s podrúčkami SRB-1807 Lava

od 207

Uvedené ceny sú bez DPH a platia pre základné prevedenie produktu

Uvedené ceny sú bez DPH a platia pre základné prevedenie produktu

Stolička s podrúčkami SRB-1807 Lava je vyrobená z bukového alebo dubového dreva je vhodná do záťažových prostredí hotelov a reštaurácií, ale aj do Vašich domácností. Produkt je z dielne renomovaného výrobcu, spoločnosti FAMEG, ktorú založili bratia Thonetovci.

855
600
530
490
685
7,6
3D model
No data was found

Uveďte na základe vzorkovníc želané prevedenie alebo Vám produkt naceníme v základnej verziiStolička s podrúčkami SRB-1807 Lava

Stolička s podrúčkami SRB-1807 Lava je vyrobená z bukového alebo dubového dreva je vhodná do záťažových prostredí hotelov a reštaurácií, ale aj do Vašich domácností. Vďaka veľkému výberu farieb a látok (viď. vzorkovnica), môžete dať tomuto modelu rôzny charakter: od minimalistického až po glamour. V kolekcii nájdete tiež stoličku bez područiek.

Produkt je z dielne renomovaného výrobcu, spoločnosti FAMEG, ktorú založili bratia Thonetovci.

O značke FAMEG

Spoločnosť  FAMEG sídli v Radomsku. Unikátnu technológiu ​​ohýbania dreva vytvoril v 19. storočí Michael Thonet. Výnimočne a pohodlné stoličky vyrobené v 19. storočí rodinnou firmou Thonet si získali srdcia návštevníkov viedenských kaviarní, ktoré neskôr potešili celú Európu, získali ceny a svetové renomé. Už viac ako storočie firma FAMEG pokračuje v tomto úžasnom remesle a vytvára nadčasový nábytok pre budúce generácie.

Nábytok s dlhou životnosťou

Thonetov nábytok je povestný svojim štýlom, ľahkosťou a zároveň výnimočne dlhou životnosťou.

,,Od dreva po stoličku.“

Drevo, ako žiadny iný prírodný produkt, sa spája s ľuďmi už  po tisícročia až dodnes. Drevo je prírodný a obnoviteľný materiál. Fameg používa len drevo z lesov obhospodarovaných trvalo udržateľným spôsobom. Po každom výrube lesníci obnovia vyrúbanú plochu novým, mladým stromovým porastom.

Vyhľadávanie produktov
v našom katalógu