Nábytok pre hotely, reštaurácie a kaviarne

ZOZNAM PRODUKTOV

ZOZNAM PRODUKTOV

ZOZNAM

Moderná čalúnená stolička SRA-1807 Lava

od 218

Uvedené ceny sú bez DPH a platia pre základné prevedenie produktu

Uvedené ceny sú bez DPH a platia pre základné prevedenie produktu

Moderná čalúnená stolička SRA-1807 Lava vyrobená z bukového alebo dubového dreva je vhodná do záťažových prostredí hotelov a reštaurácií, ale aj do Vašich domácností. Produkt je z dielne renomovaného výrobcu, spoločnosti FAMEG, ktorú založili bratia Thonetovci.

855
565
510
490
6,5
3D model

Na základe vzorkovníc uveďte želané prevedenie, alebo Vám produkt naceníme v základnej verzii. Vzorkovnice nájdete pod tlačítkom "Vyžiadať nezáväznú cenovú ponuku" alebo v päte stránky kliknite na "Vzorkovníky".

Dostupné na objednávku


Moderná čalúnená stolička SRA-1807 Lava

Moderná čalúnená stolička SRA-1807 Lava vyrobená z bukového alebo dubového dreva, vhodná do záťažových prostredí hotelov a reštaurácií aj do Vašich domácností. Čalúnená, mierne sa rozširujúca horná časť operadla stoličky v kombinácii s prírodným drevom, poskytujú vysoký komfort a dotvárajú zmyselnosť kolekcie. Vďaka veľkému výberu farieb a látok (viď. vzorkovnica), môžete dať tomuto modelu rôzny charakter: od minimalistického až po glamour.

Kolekcia sa vyznačuje klasickým dizajnom a vysokým komfortom. V kolekcii nájdete tiež stoličku LAVA s podrúčkami.

Produkt je z dielne renomovaného výrobcu, spoločnosti FAMEG, ktorú založili bratia Thonetovci.

O značke FAMEG

Spoločnosť  FAMEG sídli v Radomsku. Unikátnu technológiu ​​ohýbania dreva vytvoril v 19. storočí Michael Thonet. Výnimočne a pohodlné stoličky vyrobené v 19. storočí rodinnou firmou Thonet si získali srdcia návštevníkov viedenských kaviarní, ktoré neskôr potešili celú Európu, získali ceny a svetové renomé. Už viac ako storočie firma FAMEG pokračuje v tomto úžasnom remesle a vytvára nadčasový nábytok pre budúce generácie.

Nábytok s dlhou životnosťou

Thonetov nábytok je povestný svojim štýlom, ľahkosťou a zároveň výnimočne dlhou životnosťou.

,,Od dreva po stoličku.“

Drevo, ako žiadny iný prírodný produkt, sa spája s ľuďmi už  po tisícročia až dodnes. Drevo je prírodný a obnoviteľný materiál. Fameg používa len drevo z lesov obhospodarovaných trvalo udržateľným spôsobom. Po každom výrube lesníci obnovia vyrúbanú plochu novým, mladým stromovým porastom.

Vyhľadávanie produktov
v našom katalógu