Nábytok pre hotely, reštaurácie a kaviarne

ZOZNAM PRODUKTOV

ZOZNAM PRODUKTOV

ZOZNAM

Barová stolička NTBST-Mishell

od 460

Uvedené ceny sú bez DPH a platia pre základné prevedenie produktu

Uvedené ceny sú bez DPH a platia pre základné prevedenie produktu

Barová stolička NTBST-Mishell sa vyrába v dvoch výškach: 97 cm a 85 cm a môže mať rôzny typ podnože (viď. technické parametre). Výrazným charakteristickým znakom kolekcie je výrazne profilovaný tvar sedadiel, ktorý užívateľovi poskytuje vysoký komfort pri sedení.

Uvedené rozmery platia pre model NTBST-Mishell MI ⁄ H ⁄ PN:

970
530
500
770
0,0

Na základe vzorkovníc uveďte želané prevedenie, alebo Vám produkt naceníme v základnej verzii. Vzorkovnice nájdete pod tlačítkom "Vyžiadať nezáväznú cenovú ponuku" alebo v päte stránky kliknite na "Vzorkovníky".


Barová stolička NTBST-Mishell

Barová stolička NTBST-Mishell z rozsiahlej kolekcie sedacích riešení – Mishell, je určená do komerčných priestorov i do domácností. Barové stoličky NTBST-Mishell sú vyrábané v dvoch výškach: 97 cm a 85 cm a môžu mať rôzne typy podnoží (viď. technické parametre).

Výrazným charakteristickým znakom kolekcie je výrazne profilovaný tvar sedadiel, ktorý užívateľovi poskytuje vysoký komfort pri sedení.

Vďaka bohatej palete farieb povrchovej úpravy a čalúnenia sú barové stoličky veľmi univerzálnym kúskom, ktorý sa perfektne hodí do domácností, ale aj do hotelov, kaviarní a reštaurácií.

V kolekcii nájdete aj kreslá na drevenej podnoži a na kovovej podnoži.

Dizajnér – Piotr Kuchciński 

Vyhľadávanie produktov
v našom katalógu