Nábytok pre hotely, reštaurácie a kaviarne

ZOZNAM PRODUKTOV

ZOZNAM PRODUKTOV

ZOZNAM

Stolička SABE-KRIS, široká verzia

Cena na vyžiadanie

Stolička SABE-KRIS, široká verzia je klasická čalúnená stolička so širokým a pohodlným sedadlom a operadlom. Stolička je vhodná do záťažových prostredí, akými sú hotely, kaviarne, reštaurácie i do domácností. Ohnuté zadné nohy v kombinácii s profilovanými prednými nohami vytvárajú štýlovú a stabilnú základňu stoličky. Rám je vyrobený z dubového alebo bukového dreva. Jednotlivé prvky sú navzájom spojené skrutkovaním a lepením, čo zaručuje vysokú kvalitu a odolnosť stoličky.

V ponuke nájdete aj úzku stoličku SABE-KRIS (viď galéria).

920
590
560
500
0,0

Na základe vzorkovníc uveďte želané prevedenie, alebo Vám produkt naceníme v základnej verzii. Vzorkovnice nájdete pod tlačítkom "Vyžiadať nezáväznú cenovú ponuku" alebo v päte stránky kliknite na "Vzorkovníky".


Vzorkovník

Vzorkovníky na vyžiadanie.

Stolička SABE-KRIS, široká verzia

Široká stolička SABE-KRIS je klasická čalúnená stolička so širokým a pohodlným sedadlom a operadlom. Stolička je vhodná do záťažových prostredí, akými sú hotely, kaviarne, reštaurácie i do domácností. Ohnuté zadné nohy v kombinácii s profilovanými prednými nohami vytvárajú štýlovú a stabilnú základňu stoličky. Rám je vyrobený z dubového alebo bukového dreva. Jednotlivé prvky sú navzájom spojené skrutkovaním a lepením, čo zaručuje vysokú kvalitu a odolnosť stoličky.

Vyhľadávanie produktov
v našom katalógu