Nábytok pre hotely, reštaurácie a kaviarne

ZOZNAM PRODUKTOV

ZOZNAM

Akustické kreslo NT-Shieldon

od 1.703

Uvedené ceny sú bez DPH a platia základné prevedenie produktu

Uvedené ceny sú bez DPH a platia pre základné prevedenie produktu

Akustické kreslo NT-Shieldon je veľmi pohodlné otočné kreslo s moderným dizajnom, ktoré je ideálne na udržanie individuálneho priestoru v open-space priestoroch.

Kreslo NT-Shieldon pôsobí ako „štít“, čiastočne oddeľujúci používateľa  od vonkajšieho prostredia. Je dostupné v dvoch verziách: s vysokým operadlom na pravej alebo ľavej strane. Sedadlo so schopnosťou nakláňania a otáčania sa prispôsobuje preferenciám používateľa a ponúka vynikajúci komfort pri používaní.

1180
750
700
420
0,0

Uveďte na základe vzorkovníc želané prevedenie alebo Vám produkt naceníme v základnej verzii



Vzorkovník

Vzorkovníky na vyžiadanie

Technické parametre

Akusticke-kreslo-NTB-Shieldon-rozmery

Moderné akustické kreslo NT-Shieldon

Akustické kreslo NT-Shieldon je veľmi pohodlné otočné kreslo s moderným dizajnom, ktoré je ideálne na udržanie individuálneho priestoru v open-space priestoroch.Kreslo NT-Shieldon pôsobí ako „štít“, čiastočne oddeľujúci používateľa  od vonkajšieho prostredia. Vysoké operadlo kresla siahajúce do jednej strany zabezpečuje súkromie a akustický komfort. Zároveň druhá strana zostáva otvorená, čo umožňuje neobmedzený kontakt s okolím.Shieldon je ideálnou voľbou pre komerčné priestory, kde sa kladie dôraz na vytvorenie súkromia počas práce v otvorených priestoroch. Ideálne sa hodí do hotelových a firemných interiérov: na vybavenie vestibulov, mítingových priestorov alebo oddychových a relaxačných zón, čím vytvára bezpečné a pohodlné prostredie.Kreslo je dostupné v dvoch verziách: s vysokým operadlom na pravej alebo ľavej strane. Sedadlo so schopnosťou nakláňania a otáčania sa prispôsobuje preferenciám používateľa a ponúka vynikajúci komfort pri používaní.

Vyhľadávanie produktov
v našom katalógu