Nábytok pre hotely, reštaurácie a kaviarne

ZOZNAM PRODUKTOV

ZOZNAM PRODUKTOV

ZOZNAM

Luxusné kreslo ušiak GM-Club

Cena na vyžiadanie

Luxusné kreslo ušiak GM-Club je moderné kreslo s výraznými, dizajnovými detailmi. Dizajn tohto kresla je precízne prepracovaný a dokonale vyzdvihuje moderný a luxusný životný štýl. Jeho tvarovaná silueta a vysoké operadlo vytvárajú pocit ochrany a zároveň pôsobia mimoriadne elegantne. Kreslo je zdobené niekoľkými krásnymi detailmi, ako sú napríklad kožené remienky a ozdobná chrómovaná pracka na zadnej strane. Kreslo je možné vyrobiť v rôznych farebných prevedeniach kože, podľa Vašich preferencií.

TOPLINE
1040
880
770
410
0,0
3D model

Na základe vzorkovníc uveďte želané prevedenie, alebo Vám produkt naceníme v základnej verzii. Vzorkovnice nájdete pod tlačítkom "Vyžiadať nezáväznú cenovú ponuku" alebo v päte stránky kliknite na "Vzorkovníky".


Luxusné kreslo ušiak GM-Club

Luxusné kreslo ušiak GM-Club je moderné kreslo s výraznými, dizajnovými detailmi. Dizajn tohto kresla je precízne prepracovaný a dokonale vyzdvihuje moderný a luxusný životný štýl. Jeho tvarovaná silueta a vysoké operadlo vytvárajú pocit ochrany a zároveň pôsobia mimoriadne elegantne. Kreslo je zdobené niekoľkými krásnymi detailmi, ako sú napríklad kožené remienky a ozdobná chrómovaná pracka na zadnej strane. Kreslo je možné vyrobiť v rôznych farebných prevedeniach kože, podľa Vašich preferencií. Výrobca čalúni svoje produkty v najkvalitnejších hrubých kožiach (motto: „kde iní končia, my začíname“). Zákazník si môže vybrať zo širokého sortimentu koží, ale aj farieb druhov štepovania a farieb podnože. Výrobcom je renomovaná talianska spoločnosť – GAMMA

Vyhľadávanie produktov
v našom katalógu