Nábytok pre hotely, reštaurácie a kaviarne

ZOZNAM PRODUKTOV

ZOZNAM PRODUKTOV

ZOZNAM

Luxusné kreslo ušiak GM-Lolita

Cena na vyžiadanie

Luxusné kreslo ušiak GM-Lolita je kožené kreslo, ktoré je spojením pohodlnosti a klasickej elegancie. Kreslo je navrhnuté tak, aby sa zmestilo aj do menších priestorov. Podnož kresla môže byť vyrobená z jaseňového i orechového dreva alebo kovu. Vďaka svojej odolnej konštrukcii je vhodné do prostredí, kde sa vyžaduje vysoká miera odolnosti ale aj do moderných domácností.

TOPLINE
720
720
720
430
0,0
3D model

Na základe vzorkovníc uveďte želané prevedenie, alebo Vám produkt naceníme v základnej verzii. Vzorkovnice nájdete pod tlačítkom "Vyžiadať nezáväznú cenovú ponuku" alebo v päte stránky kliknite na "Vzorkovníky".


Luxusné kreslo ušiak GM-Lolita

Luxusné kreslo ušiak GM-Lolita je kožené kreslo, ktoré je spojením pohodlnosti a klasickej elegancie. Kreslo je navrhnuté tak, aby sa zmestilo aj do menších priestorov. Podnož kresla môže byť vyrobená z jaseňového i orechového dreva alebo kovu. Vďaka svojej odolnej konštrukcii je vhodné do prostredí, kde sa vyžaduje vysoká miera odolnosti ale aj do moderných domácností. Výrobca čalúni svoje produkty v najkvalitnejších hrubých kožiach (motto: „kde iní končia, my začíname“). Zákazník si môže vybrať zo širokého sortimentu koží, ale aj farieb druhov štepovania a farieb podnože. Výrobcom je renomovaná talianska spoločnosť – GAMMA

Vyhľadávanie produktov
v našom katalógu