Nábytok pre hotely, reštaurácie a kaviarne

ZOZNAM PRODUKTOV

ZOZNAM PRODUKTOV

ZOZNAM

Lounge kreslo na kovovej podnoži LD-Melody Lounge ML-XL

od 921

Uvedené ceny sú bez DPH a platia pre základné prevedenie produktu

Uvedené ceny sú bez DPH a platia pre základné prevedenie produktu

Lounge kreslo na kovovej podnoži LD-Melody Lounge ML-XL z kolekcie Melody Lounge od talianskeho dizajnéra Paola Orlandidniho je mimoriadne pohodlné a dizajnové. Kreslo je vďaka svojej odolnej konštrukcii vhodné do hotelov, kaviarní, reštaurácií ale aj do domácností. 

Uvedené rozmery platia pre kreslo LD-Melody Lounge ML-XL:

1200
790
760
380
30,0

Na základe vzorkovníc uveďte želané prevedenie, alebo Vám produkt naceníme v základnej verzii. Vzorkovnice nájdete pod tlačítkom "Vyžiadať nezáväznú cenovú ponuku" alebo v päte stránky kliknite na "Vzorkovníky".

Dostupné na objednávku


Pohodlné lounge kreslo na kovovej podnoži LD-Melody Lounge ML-XL

Lounge kreslo na kovovej podnoži LD-Melody Lounge ML-XL z kolekcie Melody Lounge od talianskeho dizajnéra Paola Orlandidniho je mimoriadne pohodlné a dizajnové. Celá kolekcia patrí vďaka svojmu originálnemu a ergonomickému dizajnu k veľmi obľúbeným.

Dostupné modely kresla:

Melody Lounge ML-XL – otočné kreslo, čalúnený sedák a operadlo, vysoké operadlo, podrúčky súčasťou operadla, plastové klzáky.
ML-XL-N6: 4-ramenný hliníkový podstavec, leštený
ML-XL-N1: čierny 4-ramenný hliníkový podstavec

Melody Lounge ML-XL-RA – otočné kreslo, čalúnený sedák a operadlo, vysoké operadlo, podrúčky súčasťou operadla, plastové klzáky, hojdací mechanizmus s možnosťou aretácie vo východiskovej polohe.
ML-XL-RA-N6: 4-ramenný hliníkový podstavec, leštený
ML-XL-RA-N1: čierny 4-ramenný hliníkový podstavec

Melody Lounge ML-XL-FR – otočné kreslo, čalúnený sedák a operadlo, vysoké operadlo, podrúčky súčasťou operadla, plastové klzáky, skrytý synchrónny mechanizmus FR s automatickým nastavením napätia operadla podľa hmotnosti užívateľa, 3 polohy aretácie.

ML-XL-FR-N6: 4-ramenný hliníkový podstavec, leštený
ML-XL-FR-N1: čierny 4-ramenný hliníkový podstavec

 

 

 

Vyhľadávanie produktov
v našom katalógu