Nábytok pre hotely, reštaurácie a kaviarne

ZOZNAM PRODUKTOV

ZOZNAM PRODUKTOV

ZOZNAM

Kreslo TLB-Kos

Cena na vyžiadanie

Moderné dizajnové kreslo TLB-Kos je určené pre záťažové prostredia hotelov, reštaurácií a kaviarní, ako aj pre interiéry vašich domácností. Výrobcom stoličky je renomovaná talianska spoločnosť s dlhoročnou tradíciou výroby sedacieho nábytku.

Možnosť výberu morení dreva podľa vzorkovnice a čalúnenia zo širokej škály.

810
610
570
480
18
3D model

Na základe vzorkovníc uveďte želané prevedenie, alebo Vám produkt naceníme v základnej verzii. Vzorkovnice nájdete pod tlačítkom "Vyžiadať nezáväznú cenovú ponuku" alebo v päte stránky kliknite na "Vzorkovníky".

Dostupné na objednávku


Kreslo TLB-Kos

Kreslo TLB-Kos vhodné do záťažových prostredí hotelov, kaviarní, reštaurácií, ako aj pre interiéry vašich domácností. Vďaka svojmu dizajnu kreslo poskytuje mimoriadne pohodlie. Sedadlo i operadlo môžu byť čalúnené rôznymi látkami, umelou kožou alebo pravou kožou, aby sa prispôsobili každému prostrediu. Produkt pochádza z dielne renomovanej talianskej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou výroby sedacieho nábytku. Spoločnosť pravidelne vystavuje na najprestížnejších svetových veľtrhoch nábytku. Jej dlhoročný úspech spočíva v dôraze na detail, kvalitu a pohodlie. 

O výrobcovi

Spoločnosť bola založená pred viac ako tridsiatimi rokmi, v roku 1986. Od svojho zrodu reagovala na zmeny na trhu a ponúkala kolekcie stoličiek, ktoré vyhoveli potrebám rôznych zainteresovaných priemyselných odvetví. Využívala starostlivý mix dizajnu, materiálov a inovácií, čo pomohlo podnietiť pokrok v tradičnej výrobe sedacieho nábytku.

Dôraz na kvalitu a rešpekt k prírode

Každý jeden produkt musí byť navrhnutý s veľkou precíznosťou, s použitím dreva pochádzajúceho z kontrolovaných lesov s certifikáciou FSC, rešpektujúc lesníctvo a ekosystém.

Vyhľadávanie produktov
v našom katalógu