Nábytok pre hotely, reštaurácie a kaviarne

ZOZNAM PRODUKTOV

ZOZNAM PRODUKTOV

ZOZNAM

Kaviarenský stolík PE-Elliot 5475

Cena na vyžiadanie

Kaviarenský stolík PE-Elliot 5475  má elegantné tvary a minimalistický dizajn. Stolík s hliníkovou podnožou je dostupný v kombinácii so stolovými doskami rôznych veľkostí a povrchových úprav. Vďaka špeciálnym povrchovým úpravám je stolík vhodný na použitie v interiéry aj v exteriéry.

SKLADOM: 1 kus vo farbe SA200, výška stola 73 cm, okrúhla stolová doska (Ø 59 cm) – solid laminate stone finish v prevedení 3447 CFC (viď. galéria produktu). 

730
Ø 580
Ø 590
0,0

Na základe vzorkovníc uveďte želané prevedenie, alebo Vám produkt naceníme v základnej verzii. Vzorkovnice nájdete pod tlačítkom "Vyžiadať nezáväznú cenovú ponuku" alebo v päte stránky kliknite na "Vzorkovníky".

Dostupné na objednávku


Kaviarenský stolík PE-Elliot 5475

Kaviarenský stolík PE-Elliot 5475  má elegantné tvary a minimalistický dizajn. Stolík s hliníkovou podnožou je dostupný v kombinácii so stolovými doskami rôznych veľkostí a povrchových úprav. Vďaka špeciálnym povrchovým úpravám je stolík vhodný na použitie v interiéry aj v exteriéry. V ponuke SKLADOM: 1 kus vo farbe SA200, výška stola 73 cm, okrúhla stolová doska (Ø 59 cm) – solid laminate stone finish v prevedení 3447 CFC (viď. galéria produktu). 

Vyhľadávanie produktov
v našom katalógu