Nábytok pre hotely, reštaurácie a kaviarne

ZOZNAM PRODUKTOV

ZOZNAM PRODUKTOV

ZOZNAM

Kaviarenský stôl MDJ-Plissé

Cena na vyžiadanie

Kaviarenský stôl MDJ-Plissé  ako aj celá kolekcia stolov Plissé, má ľahký, elegantný a neformálny vzhľad. MDJ-Plissé vzdáva hold svetu módy a ikonickému plisovanému spracovaniu, ktoré bolo v móde 50. a 60. rokov a ktoré je stále trendy aj dnes. Je to prvok, ktorý priťahuje pozornosť a dodáva dizajnu jedinečný charakter. Skladaný motív dodáva stolu vzhľad trojrozmernosti a dynamiky.

MDJ-Plissé je k dispozícii v niekoľkých verziách a mnohých farebných prevedeniach. Stôl je vhodný na použitie v interiéri aj exteriéri. 

750
Ø 450
25,0

Na základe vzorkovníc uveďte želané prevedenie, alebo Vám produkt naceníme v základnej verzii. Vzorkovnice nájdete pod tlačítkom "Vyžiadať nezáväznú cenovú ponuku" alebo v päte stránky kliknite na "Vzorkovníky".


Kolekcia stolov Plissé

kolekcia-stolov-Plisse

Vzorkovník

Vzorkovníky na vyžiadanie.

Technické parametre

kaviarensky-stolik-MDJ-Plisse-rozmery

Kaviarenský stôl MDJ-Plissé

Kaviarenský stôl MDJ-Plissé ako aj celá kolekcia stolov Plissé, má ľahký, elegantný a neformálny vzhľad. MDJ-Plissé vzdáva hold svetu módy a ikonickému plisovanému spracovaniu, ktoré bolo v móde 50. a 60. rokov a ktoré je stále trendy aj dnes. Je to prvok, ktorý priťahuje pozornosť a dodáva dizajnu jedinečný charakter. Skladaný motív dodáva stolu vzhľad trojrozmernosti a dynamiky.  Kaviarenský stôl MDJ-Plissé  ako aj celá kolekcia stolov Plissé, má ľahký, elegantný a neformálny vzhľad.

MDJ-Plissé je k dispozícii v niekoľkých verziách a mnohých prevedeniach.

Výrobca – MIDJ

Dizajnér – Paola Navone 

Vyhľadávanie produktov
v našom katalógu