Nábytok pre hotely, reštaurácie a kaviarne

ZOZNAM PRODUKTOV

ZOZNAM PRODUKTOV

ZOZNAM

Kancelárska stolička PR-Action

Cena na vyžiadanie

Kancelárska stolička PR-Action poskytuje skvelý komfort aj správne držanie tela. PR-Action je excelentným príkladom správnej ergonómie.

Stolička sa vyrába v rôznych prevedeniach.

Rozmery platia pre verziu PR-Action 100SFL

1060-1260
500
410-510*
20,5 kg

Na základe vzorkovníc uveďte želané prevedenie, alebo Vám produkt naceníme v základnej verzii. Vzorkovnice nájdete pod tlačítkom "Vyžiadať nezáväznú cenovú ponuku" alebo v päte stránky kliknite na "Vzorkovníky".


Vzorkovník

Vzorkovníky na vyžiadanie

Technické parametre

kancelarske-stolicky-pr-action-rozmery

Kancelárska stolička PR-Action

Kancelárska stolička PR-Action poskytuje skvelý komfort aj správne držanie tela. Obsahuje veľmi jemné nastavenie uhla sedadla s operadlom a tiež nastavenie bedrovej opierky a podrúčiek. Výrazným prvkom je rozmerná, hĺbkovo a výškovo nastaviteľná hlavová opierka, ktorá podporuje váš krk a hlavu. Tvar je zvýraznený hliníkovým prvkom a dekoratívnymi kolieskami, zvýrazňujúcimi takmer industriálny výzor kresla. PR-Action je excelentným príkladom správnej ergonómie. Stolička je dostupná v nasledovných verziách (viď. technické parametre): 100SFL – otočná stolička, čalúnené operadlo, Synchro, posuv sedadla, negatívny sklon sedáka a operadla 105SFL – otočná stolička, sieťované operadlo, Synchro, posuv sedáka, negatívny sklon sedadla a operadla 110SFL – otoč sklon sedadla a operadla, hlavová opierka 115SFL – otočná stolička, sieťované operadlo, Synchro, posuv sedáka, negatívny sklon sedáka a operadla, hlavová opierka.  

Vyhľadávanie produktov
v našom katalógu