Nábytok pre hotely, reštaurácie a kaviarne

ZOZNAM PRODUKTOV

ZOZNAM PRODUKTOV

ZOZNAM

New

Elegantné exteriérové lehátko SI-Slim

Cena na vyžiadanie

Elegantné exteriérové lehátko Slim je tým pravým spoločníkom na leňošenie pri bazéne či na terase. Výborné vlastnosti, skvelý dizajn. Lehátko je možné objednať aj vo verzii s matracom alebo vo verzii s matracom a vankúšikom.

720
1800
15
Áno
Áno

 

Dostupné na objednávku, minimálny počet ks: 50

Na základe vzorkovníc uveďte želané prevedenie, alebo Vám produkt naceníme v základnej verzii. Vzorkovnice nájdete pod tlačítkom "Vyžiadať nezáväznú cenovú ponuku" alebo v päte stránky kliknite na "Vzorkovníky".


Vzorkovník

Vzorkovník pre matrac

Technický list

Elegantné exteriérové lehátko SI-Slim

Elegantné exteriérové lehátko Slim je tým pravým spoločníkom na leňošenie pri bazéne či na terase. Vďaka špeciálnemu tvarovaniu je nielen neskutočne štýlové, ale predovšetkým pohodlné.

Exteriérové lehátko Slim je vyrobené z odolného materiálu, ktorý zvláda akékoľvek poveternostné podmienky. Je skonštruované tak, aby mohlo byť umiestnené vonku celoročne a zvláda teplotné rozmedzie od -40 až 50°C. Neobsahuje žiadne kovové časti, takže nikdy nezhrdzavie. Vďaka ochrane materiálu je odolné aj voči UV žiareniu, čo zaručuje farebnú stálosť lehátok za všetkých podmienok.

Lehátko je stohovateľné a vyrába sa v prevedení so skrytými kolieskami a protišmykovými gumami, čo rozhodne oceníte pri manipulácii.

Lehátko je možné objednať aj vo verzii s matracom alebo vo verzii s matracom a vankúšikom.

Matrac má hrúbku 3 cm, vankúšik je hrubý 5 cm. Oba sú potiahnuté látkou z Etisilk polyesteru, ktorá mu poskytuje vodeodolnosť a UV ochranu. Matrac aj vankúšik sú navrhnuté špeciálne na lehátko Slim. Sú dostupné vo farbách: biela, čierna, tmavosivá a bledá hnedá.

Rozmery:

Šírka: 72 cm
Dĺžka: 180 cm
Výška: 70 cm
Výška sedadla: 30 cm
Hmotnosť: 15 kg

Ideálne na umiestnenie:

  • K bazénom a ostatným vodným plochám
  • Na záhradu či terasu
  • Lehátko do spa a wellness priestorov

 

Dostupné na objednávku, minimálny počet ks: 50

Ďalšie informácie nájdete na stránkach výrobcu TU.

Vyhľadávanie produktov
v našom katalógu