Nábytok pre hotely, reštaurácie a kaviarne

ZOZNAM PRODUKTOV

ZOZNAM PRODUKTOV

ZOZNAM

Drevená stolička SABE-HORACY U12

Cena na vyžiadanie

Drevená stolička SABE-HORACY U12 s nadčasovým dizajnom je vďaka svojej odolnosti výbornou voľbou do záťažových prostredí, akými sú hotely, kaviarne, reštaurácie i do domácností. Pri výrobe stoličky sa kladie veľký dôraz na výber kvalitných materiálov – masívne bukové drevo a precíznosť samotnej výroby. Operadlo stoličky je vyrobené z drevenej preglejky doplnené otvorom pre jednoduchú manipuláciu so stoličkou.

895
520
460
470

Na základe vzorkovníc uveďte želané prevedenie, alebo Vám produkt naceníme v základnej verzii. Vzorkovnice nájdete pod tlačítkom "Vyžiadať nezáväznú cenovú ponuku" alebo v päte stránky kliknite na "Vzorkovníky".


Vzorkovník

Vzorkovníky na vyžiadanie.

Drevená stolička SABE-HORACY U12

Drevená stolička SABE-HORACY U12 s nadčasovým dizajnom je vďaka svojej odolnosti výbornou voľbou do záťažových prostredí, akými sú hotely, kaviarne, reštaurácie i do domácností. Pri výrobe stoličky sa kladie veľký dôraz na výber kvalitných materiálov – masívne bukové drevo a precíznosť samotnej výroby. Operadlo stoličky je vyrobené z drevenej preglejky doplnené otvorom pre jednoduchú manipuláciu so stoličkou. Výnimočne elegantná klasická stolička je vybavená pohodlným sedadlom, čalúneným látkou podľa vlastného výberu. Vďaka stoličke SABE-HORACY U12 vytvoríte v akomkoľvek interiéry veľmi decentnú klasickú kompozíciu.

Vyhľadávanie produktov
v našom katalógu