Nábytok pre hotely, reštaurácie a kaviarne

ZOZNAM PRODUKTOV

ZOZNAM PRODUKTOV

ZOZNAM

Drevená stolička s podrúčkami SBBE-88

Cena na vyžiadanie

Drevená stolička s podrúčkami SBBE-88 vyrobená z masívneho bukového alebo dubového dreva je doplnená čalúneným operadlom a sedákom a drevenými podrúčkami. Môže byť použitá aj ako kreslo.  Vďaka svojej odolnosti je výbornou voľbou do záťažových prostredí, akými sú hotely, kaviarne, reštaurácie i do domácností. Jednoduchá, pohodlná, široká stolička s profilovanými podrúčkami je osvedčeným kusom nábytku v domácich jedálňach, kanceláriách i štýlových reštauráciách.

Stolička SBBE-88 je stohovateľná. 

895
600
575
460

Na základe vzorkovníc uveďte želané prevedenie, alebo Vám produkt naceníme v základnej verzii. Vzorkovnice nájdete pod tlačítkom "Vyžiadať nezáväznú cenovú ponuku" alebo v päte stránky kliknite na "Vzorkovníky".


Vzorkovník

Vzorkovníky na vyžiadanie.

Drevená stolička s podrúčkami SBBE-88

Drevená stolička s podrúčkami SBBE-88 vyrobená z masívneho bukového alebo dubového dreva je doplnená čalúneným operadlom a sedákom a drevenými podrúčkami. Môže byť použitá aj ako kreslo. Stolička má veľmi jednoduchý, no štýlový dizajn a vyniká vysokou kvalitou, vďaka čomu bude slúžiť a vyzerať veľmi dobre dlhé roky. Vďaka svojej odolnosti je výbornou voľbou do záťažových prostredí, akými sú hotely, kaviarne, reštaurácie i do domácností. Jednoduchá, pohodlná, široká stolička s profilovanými podrúčkami je osvedčeným kusom nábytku v domácich jedálňach, kanceláriách i štýlových reštauráciách. Sedadlo je mierne prehnuté, čo poskytuje ešte väčší komfort. 

Veľkou výhodou stoličky SBBE-88 je jej stohovateľnosť.

Vyhľadávanie produktov
v našom katalógu