Nábytok pre hotely, reštaurácie a kaviarne

ZOZNAM PRODUKTOV

ZOZNAM PRODUKTOV

ZOZNAM

Akustický modulárny sedací systém NS-Play&Work

od 1.315

Uvedené ceny sú bez DPH a platia pre základné prevedenie produktu

Uvedené ceny sú bez DPH a platia pre základné prevedenie produktu

Akustický modulárny sedací systém NS-Play&Work je systém sedacích súprav s vysokými, čalúnenými panelmi, pomocou ktorých si môžete vybudovať „izbu v izbe“, teda samostatné miesto blízko pracovného kúta, kde sa môžete kedykoľvek pohodlne usadiť a prediskutovať projekt s kolegami.

Všetky dostupné varianty a rozmery nájdete v technickom liste nižšie.

Uvedené rozmery platia pre NS-

2000
1200
4550
0,0
3D model

Na základe vzorkovníc uveďte želané prevedenie, alebo Vám produkt naceníme v základnej verzii. Vzorkovnice nájdete pod tlačítkom "Vyžiadať nezáväznú cenovú ponuku" alebo v päte stránky kliknite na "Vzorkovníky".


Akustický modulárny sedací systém NS-Play&Work

Akustický modulárny sedací systém NS-Play&Work je systém sedacích súprav s vysokými, čalúnenými panelmi, pomocou ktorých si môžete vybudovať „izbu v izbe“, teda samostatné miesto blízko pracovného kúta, kde sa môžete kedykoľvek pohodlne usadiť a prediskutovať projekt s kolegami. Vďaka vysokým panelom majú pohovky veľkú – zvuky pohlcujúcu plochu, ktorá môže prispieť k zlepšeniu akustických vlastností miestnosti. Systémy pohoviek NS-Play&Work nájdu využitie v oddychových zónach i pri neformálnych stretnutiach.

Kancelárske priestory môžu pozitívne ovplyvniť atmosféru a podporiť budovanie sociálnych vzťahov na pracovisku. Kľúčom k úspechu je správne usporiadanie.

Výrobcom je spoločnosť – NowyStyl

 

 

Vyhľadávanie produktov
v našom katalógu