Nábytok pre hotely, reštaurácie a kaviarne

ZOZNAM PRODUKTOV

ZOZNAM PRODUKTOV

ZOZNAM

Akustický modulárny systém NS-Sand

od 14.735

Uvedené ceny sú bez DPH a platia pre základné prevedenie produktu

Uvedené ceny sú bez DPH a platia pre základné prevedenie produktu

Akustický modulárny systém NS-Sand je moderný systém akustických panelov a sedenia, ktorý dokonale ladí s moderným kancelárskym priestorom. Akustické testy uskutočnené na paneloch dokazujú, že účinne potláčajú hluk prichádzajúci spoza modulu, čo potvrdzuje, že ide o vynikajúce riešenie pomáhajúce zabezpečiť ideálnu akustiku v kancelárii. Vďaka svojej štruktúre sú ideálne na nerušené pracovné stretnutia, ktoré chránia pred rušivými vonkajšími faktormi. Sú tiež vhodným riešením pre spontánne stretnutia v malej skupine, poskytujúce pocit pohodlia a súkromia.

Všetky dostupné varianty a rozmery nájdete v technickom liste nižšie.

Uvedené rozmery platia pre NS-SAND W12 – 2

2000
1200
4550
0,0
3D model

Na základe vzorkovníc uveďte želané prevedenie, alebo Vám produkt naceníme v základnej verzii. Vzorkovnice nájdete pod tlačítkom "Vyžiadať nezáväznú cenovú ponuku" alebo v päte stránky kliknite na "Vzorkovníky".


Technický list

Vzorkovníky

Vzorkovníky na vyžiadanie.

Akustický modulárny systém NS-Sand

Akustický modulárny systém NS-Sand je moderný systém akustických panelov a sedenia, ktorý dokonale ladí s moderným kancelárskym priestorom.
Akustické testy uskutočnené na paneloch dokazujú, že účinne potláčajú hluk prichádzajúci spoza modulu, čo potvrdzuje, že ide o vynikajúce riešenie pomáhajúce zabezpečiť ideálnu akustiku v kancelárii. Vďaka svojej štruktúre sú ideálne na nerušené pracovné stretnutia, ktoré chránia pred rušivými vonkajšími faktormi. Sú tiež vhodným riešením pre spontánne stretnutia v malej skupine, poskytujúce pocit pohodlia a súkromia.
Zamestnanci aj zamestnávatelia si čoraz viac uvedomujú, akú úlohu zohráva moderne a ergonomicky usporiadaná kancelária. Až 87 % uchádzačov o zamestnanie tvrdí, že premyslené a flexibilné usporiadanie pracoviska je jedným z najdôležitejších aspektov, ktorý zohľadňujú pri zvažovaní konkurenčných pracovných ponúk. Niekedy musíte svoje povinnosti vykonávať v tichosti a sústredene a oddelene od tímu. Inokedy je úlohou stretnúť sa vo veľkom či menšom tíme. Dobre navrhnutý kancelársky priestor spĺňa všetky tieto potreby, čo následne môže zvýšiť efektivitu spoločnosti až o 20 %. Výrobcom je spoločnosť – NowyStyl    

Vyhľadávanie produktov
v našom katalógu