Nábytok pre hotely, reštaurácie a kaviarne

ZOZNAM PRODUKTOV

ZOZNAM PRODUKTOV

ZOZNAM

Stolička s podrúčkami PAB-191- Medaillon

Cena na vyžiadanie

Stolička s podrúčkami PAB-191- Medaillon vhodná do záťažových prostredí, ako sú napríklad hotely a reštaurácie, kaštiele alebo sály. Za veľkú výhodu stoličky možno považovať stohovateľnosť. V kolekcii nájdete aj stoličku PAA-191- Medaillon.

Produkt pochádza z dielne renomovaného talianskeho výrobcu. Minimálny odber je 20 ks. V kolekcii  nájdete veľa príbuzných produktov (viď galéria).

Realizácia s použitím stoličky PAB-191 v Zrkadlovej sále DJP v Trnave.

550
540
470
7
3D model

Na základe vzorkovníc uveďte želané prevedenie, alebo Vám produkt naceníme v základnej verzii. Vzorkovnice nájdete pod tlačítkom "Vyžiadať nezáväznú cenovú ponuku" alebo v päte stránky kliknite na "Vzorkovníky".


Vzorkovník

Na vyžiadanie

SÚVISIACE PRODUKTY

Stolička s podrúčkami PAB-191- Medaillon

Stolička s podrúčkami PAB-191- Medaillon vhodná do záťažových prostredí, ako sú napríklad hotely a reštaurácie, kaštiele alebo sály. Za veľkú výhodu stoličky možno považovať stohovateľnosť. V kolekcii nájdete aj stoličku PAA-191- Medaillon. Produkt pochádza z dielne renomovaného talianskeho výrobcu. Minimálny odber je 20 ks. V kolekcii  nájdete veľa príbuzných produktov (viď galéria). Použitie stoličky PAB-191 v Zrkadlovej sále DJP v Trnave.

O výrobcovi

Renomovaná talianska spoločnosť založená v roku 1986. V súčasnosti ponúka veľký výber stoličiek, kresiel a stolov, pričom je známa predovšetkým vďaka kvalite používaných surovín, techník spracovania, ako aj konečnej úpravy nábytku. Kolekcie odrážajú rozmanité štýly, ktoré vyhovujú vkusu rôznych zákazníkov.

Podpora obnoviteľných zdrojov a minimalizácia odpadu

Celý výrobný proces, ktorý začína starostlivým výberom dreva z prísne kontrolovaných lesov s certifikáciou FSC. S cieľom podpory obnoviteľných zdrojov bola vytvorená linka určená na recykláciu zvyškov výrobného procesu, čo je vysoko efektívne riešenie pre minimalizáciu odpadu.

Vyhľadávanie produktov
v našom katalógu