Nábytok pre hotely, reštaurácie a kaviarne

ZOZNAM PRODUKTOV

ZOZNAM PRODUKTOV

ZOZNAM

Stolička na lyžinách GB-KANVAS S

od 110

Uvedené ceny sú bez DPH a platia pre základné prevedenie produktu

Uvedené ceny sú bez DPH a platia pre základné prevedenie produktu

Stolička GB-KANVAS S je stohovateľná stolička s elegantným dizajnom a lesklou povrchovou úpravou. Podnož stoličky tvoria lyžiny z ocele, ktoré môžu byť v prevedení – chróm, čierny lak, biely lak.

Stoličky sú dostupné v rôznych vyhotoveniach a farebných prevedeniach (viď. galéria produktu a vzorkovnica).

*MINIMÁLNA VÝŠKA OBJEDNÁVKY (mimo skladových zásob) je 500 € bez DPH. 

*Minimálny odber 8 kusov.

790
500
500
460
6,13
No data was found

Uveďte na základe vzorkovníc želané prevedenie alebo Vám produkt naceníme v základnej verziiVzorkovník

farebne-prevedenia-kolekcia-kanvas

Stolička na lyžinách GB-KANVAS S

Stolička na lyžinách GB-KANVAS S je stohovateľná stolička s elegantným dizajnom a lesklou povrchovou úpravou. Podnož stoličky tvoria lyžiny z ocele, ktoré môžu byť v prevedení – chróm, čierny lak, biely lak. Kolekcia stoličiek Kanvas je kolekcia s veľmi súčasným a štíhlym dizajnom. Lesklá povrchová úprava stoličiek je inšpirovaná krásou neoklasicistických sôch. Kolekcia je navrhnutá tak, aby poskytovala pohodlie aj počas dlhej doby sedenia, vďaka výborne tvarovanému operadlu. Kompaktné rozmery robia stoličky ideálnym riešením do frekventovaných a veľkých priestorov, akými sú konferenčné sály, posluchárne a iné verejné priestory. Stoličky z tejto kolekcie sú žiadané i v maloobchodnom prostredí, bufetoch i rekreačných zariadeniach.

Stoličky sú dostupné v rôznych vyhotoveniach – stolička GB-Kanvas NA, stolička s podrúčkami GB-KANVAS TB a tiež rôznych farebných prevedeniach (viď. galéria produktu a vzorkovnica).

Vyhľadávanie produktov
v našom katalógu