Nábytok pre hotely, reštaurácie a kaviarne

ZOZNAM PRODUKTOV

ZOZNAM PRODUKTOV

ZOZNAM

Stôl NS-Tauko

od 326

Uvedené ceny sú bez DPH a platia pre základné prevedenie produktu

Uvedené ceny sú bez DPH a platia pre základné prevedenie produktu

Radu NS-Tauko charakterizuje široká škála povrchových úprav a trendové farby. NS-Tauko je ideálnym riešením pre kancelárske, kaviarenské a tiež hotelové interiéry. Za dizajnom NS-Tauko stojí známy dizajnér Mac Stopa. Stôl sa robí vo výške 505, 725 a 727-737 mm so stolovou doskou okrúhlou alebo hranatou v hrúbke 25 mm.

Vďaka svojej variabilite a rôznym rozmerom sa stoly využívajú rôznym spôsobom, t.j. konferenčné, kaviarenské, jedálenské i rokovacie. Viac informácie na stránke výrobcu.

12,1
3D model

Na základe vzorkovníc uveďte želané prevedenie, alebo Vám produkt naceníme v základnej verzii. Vzorkovnice nájdete pod tlačítkom "Vyžiadať nezáväznú cenovú ponuku" alebo v päte stránky kliknite na "Vzorkovníky".


Vzorkovník

Stôl NS-Tauko

Stoly NS-Tauko charakterizuje široká škála povrchových úprav a trendové farby. NS-Tauko je ideálnym riešením pre kancelárske, kaviarenské a tiež hotelové interiéry. Za dizajnom NS-Tauko stojí známy dizajnér Mac Stopa. Stôl sa robí vo výške 505, 725 a 728-737 mm so stolovou doskou okrúhlou alebo hranatou v hrúbke 25 mm.

  • Nízka verzia – konferenčný stôl sa robi s okrúhlou doskou s priemerom 60 alebo 80 cm, ako aj hranatou 80×80 cm.
  • Verzia s výškou 725 mm – kaviarensky, prípadne jedálenský stôl sa robi s okrúhlou doskou s priemerom 80 cm, ako aj hranatou 80×80 cm. Robí sa tiež trojuholníkový top 680×565 mm, vid galéria.
  • Prípadne – veľké jedálenské alebo rokovacie stoly sa robia vo výške 728-737 mm s okrúhlou doskou 120 alebo 180 cm.

Vyhľadávanie produktov
v našom katalógu