Nábytok pre hotely, reštaurácie a kaviarne

ZOZNAM PRODUKTOV

ZOZNAM PRODUKTOV

ZOZNAM

Sklopný stôl PE-Ypsilon Tilting

od 503

Uvedené ceny sú bez DPH a platia pre základné prevedenie produktu

Uvedené ceny sú bez DPH a platia pre základné prevedenie produktu

Sklopný stôl PE-Ypsilon Tilting má patentovaný mechanizmus, ktorý umožňuje rýchlo a jednoducho sklopiť stolovú dosku do vertikálnej polohy pomocou dvoch rukovätí. Tento univerzálny stôl využijete v kancelárskych priestoroch, zasadacích miestnostiach, kongresových sálach alebo aj v banketových sálach, kde potrebujete stoly skladať a jednoducho premiestňovať.

Na požiadanie je k dispozícii aj vo verzii bez koliesok. Technické parametre a možnosti farebného prevedeni nájdete nižšie v záložke „Technické paramete“.

730

Na základe vzorkovníc uveďte želané prevedenie, alebo Vám produkt naceníme v základnej verzii. Vzorkovnice nájdete pod tlačítkom "Vyžiadať nezáväznú cenovú ponuku" alebo v päte stránky kliknite na "Vzorkovníky".


Sklopný kongresový stôl PE-Ypsilon

Sklopný kongresový stôl PE-Ypsilon vo svojej sklopnej a stohovateľnej verzii (robia sa aj iné verzie) je skutočne všestranný a môže sa stať pracovným stolom, rokovacím stolom, kongresovým stolom alebo oporou pre použitie v coworkingových priestoroch najnovšej generácie. Stôl s nohami z extrudovaného hliníka a podnožami z tlakovo liateho hliníka s kolieskami. Laminátová doska je dostupná v rôznych veľkostiach a povrchových úpravách. Patentovaný mechanizmus umožňuje sklopenie vrchnej časti a posunutie z horizontálnej do vertikálnej polohy pomocou dvoch dobre navrhnutých rukovätí. Výhodou stola sú kolieska. Stoly sa robia v rôznych veľkostiach a farebných prevedeniach. video sklápania

Vyhľadávanie produktov
v našom katalógu