Nábytok pre hotely, reštaurácie a kaviarne

ZOZNAM PRODUKTOV

ZOZNAM PRODUKTOV

ZOZNAM

Polokreslo SRB-1404 Cosy

od 288

Uvedené ceny sú bez DPH a platia pre základné prevedenie produktu

Uvedené ceny sú bez DPH a platia pre základné prevedenie produktu

FAMEG – Drevené dizajnové polokreslo SRB-1404 Cosy sa vyrába z bukového alebo dubového dreva. Vhodné je pre Vaše domácnosti, i do záťažových prostredí hotelov a reštaurácií. Produkt je z dielne renomovaného výrobcu, spoločnosti FAMEG, ktorú založili bratia Thonetovci. Možnosť výberu z viacerých prevedení morení, či lakov dreva, ako aj čalúnení od koženky cez textil až po pravú kožu.

Realizovali sme

830
580
555
490
700
9,0
3D model
No data was found

Uveďte na základe vzorkovníc želané prevedenie alebo Vám produkt naceníme v základnej verziiFAMEG – Polokreslo SRB-1404 Cosy

FAMEG – Polokreslo SRB-1404 Cosy vyrobené z bukového alebo dubového dreva, vhodné pre vaše domácnosti aj do záťažových prostredí hotelov a reštaurácií. Moderné kreslo so zaujímavým dizajnom má pohodlné veľké sedadlo a oblúkové operadlo, ktoré poskytujú komfort a majú jedinečný vzhľad. Produkt pochádza z dielne renomovaného výrobcu, spoločnosti FAMEG, ktorú založili bratia Thonetovci.

Realizovali sme

O značke FAMEG

Spoločnosť  FAMEG sídli v Radomsku. Unikátnu technológiu ​​ohýbania dreva vytvoril v 19. storočí Michael Thonet. Výnimočne a pohodlné stoličky vyrobené v 19. storočí rodinnou firmou Thonet si získali srdcia návštevníkov viedenských kaviarní, ktoré neskôr potešili celú Európu, získali ceny a svetové renomé. Už viac ako storočie firma FAMEG pokračuje v tomto úžasnom remesle a vytvára nadčasový nábytok pre budúce generácie.

Nábytok s dlhou životnosťou

Thonetov nábytok je povestný svojim štýlom, ľahkosťou a zároveň výnimočne dlhou životnosťou.

,,Od dreva po stoličku.“

Drevo, ako žiadny iný prírodný produkt, sa spája s ľuďmi už  po tisícročia až dodnes. Drevo je prírodný a obnoviteľný materiál. Fameg používa len drevo z lesov obhospodarovaných trvalo udržateľným spôsobom. Po každom výrube lesníci obnovia vyrúbanú plochu novým, mladým stromovým porastom.

Vyhľadávanie produktov
v našom katalógu