Nábytok pre hotely, reštaurácie a kaviarne

ZOZNAM PRODUKTOV

ZOZNAM PRODUKTOV

ZOZNAM

Prečo sme si vybrali Gammu

Spoločnosť DREVEX sa nedávno stala zástupcom sedačiek GAMMA na Slovensku. Toto sú štyri piliere, ktoré robia túto znáčku výnimočnou:

UMENIE ČALÚNENIA
Čalúnnici vytvárajúci sedačky a kreslá Gamma sú majstrami umenia ručnej práce. Ich práca vyžaduje manuálne zručnosti, energiu a vášeň. Tím týchto ľudí sa neuspokojí s priemernosťou. Filozofiou Gammy je dokonalosť.

TECHNIKA
Technické oddelenie spoločnosti spolupráci s významnými medzinárodnými dizajnérmi v oblasti módy a dekorácie. V dizajnoch sedačiek a kresiel Gamma je cítiť nadšenie a eleganciu. Detaily charakterizuje prísnosť a kreativita. Cieľom spoločnosti nie je vytvoriť značku, ale osobnosť, ktorej vlastnosti budú pretavené do všetkých kolekcií a produktov Gammma.

TESÁRSTVO
Vprvej fáze výrobného procesu sa neupravené drevo, ktoré Gamma používa pre svoje rámy starostlivo analyzuje, aby sa odstránili prípadné chyby. V druhom kroku je každý kus dokonale tvarovaný podľa pôvodného vzoru. Vo vzťahu k životnému prostrediu používa Gamma špeciálne certifikované materiály vynikajúcej kvality. Príkladom toho sú napríklad elastické popruhy, ktoré sú väčšie ako tie zvyčajne používané v čalúnnickom priemysle. Práve to zaručuje dlhodobý komfort pohoviek Gamma.

KOŽA
Koža je jedinečný prírodný materiál. Kvalitna je prioritou tejto značky a výber kože musí odráža vysoké štandardy, ktoré definujú túto spoločnosť. Veľké býčie kože z Talianska a severnej Európy dosahujú hrúbky do 4,5 mm. Spoločnosť sa neustále venuje inováciám a výskumu nových vzhľadov a avantgardných techník opracovania. To umožňuje získať jedinečné kože najvyššej kvality, ktoré dodávajú produktom exkluzívnu estetickú hodnotu, ktorá sa časom nemení.

Všetky pohovky, postele a kreslá charakterizované moderným štýlom a dizajnom sú ručne vyrábané. Každá fáza práce podčiarkuje veľmi vysokú kvalitu spracovania: dizajnérsky návrh, prototyp, až po hotový výrobok. Sedačky a kreslá zančky Gamma sú jedinečné svojou eleganciou, kvalitou a personalizáciou.

Zdieľať článok

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
Telegram

Vyhľadávanie produktov
v našom katalógu