Nábytok pre hotely, reštaurácie a kaviarne

ZOZNAM PRODUKTOV

ZOZNAM PRODUKTOV

ZOZNAM

Plastová stolička s podrúčkami PE-Souvenir 555

od 121

Uvedené ceny sú bez DPH a platia pre základné prevedenie produktu

Uvedené ceny sú bez DPH a platia pre základné prevedenie produktu

Plastová stolička s podrúčkami je vyrobená z monobloku polypropylénu a je navrhnutá špeciálne pre vonkajšie použitie. Vyniká svojim harmonickým tvarom, organickým a prirodzeným spôsobom integruje všetky svoje základné prvky. Tvary stoličky a trojrozmerné lamely, robia stoličku obzvlášť pohodlnou, zatiaľ čo nohy stoličky sa rozširujú. Stolička PE-Souvenir 555 je vyrobená z odolného polypropylénu. Vo farebnom prevedení RG je použitý recyklovaný polypropylén.

*MINIMÁLNA VÝŠKA OBJEDNÁVKY (mimo skladových zásob) je 850 € bez DPH.

845
590
600
490
5
6
Áno
3D model

Na základe vzorkovníc uveďte želané prevedenie, alebo Vám produkt naceníme v základnej verzii. Vzorkovnice nájdete pod tlačítkom "Vyžiadať nezáväznú cenovú ponuku" alebo v päte stránky kliknite na "Vzorkovníky".


Vzorkovník

vzorkovnik-stolicka-PE-Souvenir-550-Drevexvzorkovnik-stolicka-PE-Souvenir-550-eco-Drevex

Exteriérová plastová stolička s podrúčkami PE-Souvenir 555

Plastová stolička s podrúčkami je vyrobená z monobloku polypropylénu a je navrhnutá špeciálne pre vonkajšie použitie. Stolička vyniká svojim harmonickým tvarom, pričom organickým a prirodzeným spôsobom integruje všetky svoje základné prvky. Tvary stoličky a trojrozmerné lamely, robia stoličku obzvlášť pohodlnou, zatiaľ čo nohy sa smerom dnu rozširujú. Stolička PE-Souvenir 555 je vyrobená z odolného polypropylén. Vo farbe RG je použitý recyklovaný polypropylén.

Vyhľadávanie produktov
v našom katalógu