Nábytok pre hotely, reštaurácie a kaviarne

ZOZNAM PRODUKTOV

ZOZNAM PRODUKTOV

ZOZNAM

Moderná drevená stolička SRA-1906 Fala

od 162

Uvedené ceny sú bez DPH a platia pre základné prevedenie produktu

Uvedené ceny sú bez DPH a platia pre základné prevedenie produktu

Kolekcia Fala pozostáva zo stoličky SRA-1906 a stoličky s podrúčkami SRB-1906. Charakterizuje ju klasický štýl ohýbania bukového dreva. Jednoduchý avšak charakteristický dizajn vyvažuje geometrickú priehľadnosť s mierne zakrivenými líniami a povrchmi. Typický tvar zadných nôh vyrobených z ohýbaného dreva je kľúčovým spoločným znakom kolekcie, zatiaľ čo rôzne verzie operadiel a lakťových opierok dodávajú osobitý charakter. Táto séria je špeciálne navrhnutá na použitie v gastronómii. Vytvára príjemnú, priateľskú atmosféru a dodáva sofistikovaný dôraz do každého interiéru kaviarne alebo reštaurácie. Zároveň sa nábytok dokonale hodí do súkromnej jedálne alebo kuchyne. Funkčná a všestranná kolekcia Fala navyše zvyšuje atraktivitu vďaka možnosti stohovania.

Produkt je z dielne renomovaného výrobcu, spoločnosti FAMEG, ktorú založili bratia Thonetovci. Možnosť výberu morenia dreva z viacerých prevedení.

800
520
470
460
4,3
6
3D model

Na základe vzorkovníc uveďte želané prevedenie, alebo Vám produkt naceníme v základnej verzii. Vzorkovnice nájdete pod tlačítkom "Vyžiadať nezáväznú cenovú ponuku" alebo v päte stránky kliknite na "Vzorkovníky".


Moderná drevená stolička SRA-1906 Fala

Moderná drevená stolička SRA-1906 Fala je vyrobená z bukového dreva. Produkt je z dielne renomovaného výrobcu, spoločnosti FAMEG, ktorú založili bratia Thonetovci. Možnosť výberu morenia dreva z viacerých prevedení. Kolekcia Fala pozostáva zo stoličky SRA-1906 a stoličky s podrúčkami SRB-1906. O značke FAMEG Spoločnosť  FAMEG sídli v Radomsku. Unikátnu technológiu ​​ohýbania dreva vytvoril v 19. storočí Michael Thonet. Výnimočne pohodlné stoličky vyrobené v 19. storočí rodinnou firmou Thonet si získali srdcia návštevníkov viedenských kaviarní, ktoré neskôr potešili celú Európu, získali ceny a svetové renomé. Už viac ako storočie firma FAMEG pokračuje v tomto úžasnom remesle a vytvára nadčasový nábytok pre budúce generácie. Tradičné remeslo výroby ohýbaného nábytku neustále rozvíja s ohľadom na ľudí a prírodu. Jej vášňou je vytvárať jedinečné kolekcie, vďaka ktorým sú interiéry výnimočné. Výrobky spoločnosti Fameg sú určené predovšetkým do priestorov HORECA (hotelov, reštaurácií a kaviarní), vyznačujú sa pevnosťou, odolnosťou, stabilitou, použitím kvalitných a ekologických materiálov. Nábytok s dlhou životnosťou Thonetov nábytok je povestný svojim štýlom, ľahkosťou a zároveň výnimočne dlhou životnosťou. ,,Od dreva po stoličku.“ Drevo, ako žiadny iný prírodný produkt, sa spája s ľuďmi už  po tisícročia až dodnes. Drevo je prírodný a obnoviteľný materiál. Fameg používa len drevo z lesov obhospodarovaných trvalo udržateľným spôsobom. Po každom výrube lesníci obnovia vyrúbanú plochu novým, mladým stromovým porastom. Drevo, ktoré spracovávajú, je využité na 100% a z odpadu sa vyrábajú bio brikety. Vďaka tomu je zabezpečené, že v každej fáze výroby je tento unikátny materiál ekonomicky využívaný a nábytok, ktorý je z neho vyrobený, môže slúžiť ďalším generáciám.

Vyhľadávanie produktov
v našom katalógu