Nábytok pre hotely, reštaurácie a kaviarne

ZOZNAM PRODUKTOV

ZOZNAM PRODUKTOV

ZOZNAM

Kreslo ušiak SBBE-IVO

Cena na vyžiadanie

Kreslo ušiak SBBE-IVO sa vyznačuje originálnym dizajnom, vysokým operadlom, podrúčkami, zosilneným sedákom a stabilnými nohami z masívneho dubového dreva. Je mimoriadne pohodlné, pevné a skvele vyzerá. Pôsobí dojmom útulnosti a priam navádza k odpočinku. Vďaka svojej odolnej konštrukcii je vhodné do záťažových prostredí, akými sú hotely, kaviarne, reštaurácie i do domácností.

1060
780
800
480

Na základe vzorkovníc uveďte želané prevedenie, alebo Vám produkt naceníme v základnej verzii. Vzorkovnice nájdete pod tlačítkom "Vyžiadať nezáväznú cenovú ponuku" alebo v päte stránky kliknite na "Vzorkovníky".


Vzorkovník

Vzorkovníky na vyžiadanie.

Kreslo ušiak SBBE-IVO

Kreslo ušiak SBBE-IVO sa vyznačuje originálnym dizajnom, vysokým operadlom, podrúčkami, zosilneným sedákom a stabilnými nohami z masívneho dubového dreva. Je mimoriadne pohodlné, pevné a skvele vyzerá. Pôsobí dojmom útulnosti a priam navádza k odpočinku. To všetko má na svedomí jeho originálny vzhľad, ale aj pevný základ. Kreslo SBBE-IVO je nielen módne, ale predovšetkým obzvlášť pohodlné. Vysoké operadlo prechádza do zakrivených a profilovaných podrúčok. Vďaka tomu získate oporu pre chrbát a ramená, čo pomôže udržať správne držanie tela. Výborne poslúži pri blaženom relaxe pri televízii, klebetách s kamarátkou alebo pri dlhšom obchodnom stretnutí.

Vyhľadávanie produktov
v našom katalógu