Nábytok pre hotely, reštaurácie a kaviarne

ZOZNAM PRODUKTOV

ZOZNAM PRODUKTOV

ZOZNAM

Kreslo SRB-1801 Arch

od 565

Uvedené ceny sú bez DPH a platia pre základné prevedenie produktu

Uvedené ceny sú bez DPH a platia pre základné prevedenie produktu

FAMEG – Drevené kreslo SRB-1801 Arch sa vyrába z bukového alebo dubového dreva. Vhodné je pre Vaše domácnosti, i do záťažových prostredí hotelov a reštaurácií. Produkt je z dielne renomovaného výrobcu, spoločnosti FAMEG, ktorú založili bratia Thonetovci. Možnosť výberu z viacerých prevedení morení, či lakov dreva, ako aj čalúnení od koženky cez textil až po pravú kožu.

Realizovali sme

810
580
560
480
690
11,5
v showroome
3D model
No data was found

Uveďte na základe vzorkovníc želané prevedenie alebo Vám produkt naceníme v základnej verziiSÚVISIACE PRODUKTY

FAMEG – Kreslo SRB-1801 Arch

FAMEG – Kreslo SRB-1801 Arch sa vyrába z bukového alebo dubového dreva. Vhodné do domácností, i do záťažových prostredí hotelov a reštaurácií. Stolička a kreslo z kolekcie Arch odkazujú na klasické formy kresiel a stoličiek, no vďaka jednoduchým detailom nadobúdajú veľmi moderný a súčasný charakter. Produkt pochádza z dielne renomovaného výrobcu, spoločnosti FAMEG, ktorú založili bratia Thonetovci.

O značke FAMEG

Spoločnosť  FAMEG sídli v Radomsku. Unikátnu technológiu ​​ohýbania dreva vytvoril v 19. storočí Michael Thonet. Výnimočne a pohodlné stoličky vyrobené v 19. storočí rodinnou firmou Thonet si získali srdcia návštevníkov viedenských kaviarní, ktoré neskôr potešili celú Európu, získali ceny a svetové renomé. Už viac ako storočie firma FAMEG pokračuje v tomto úžasnom remesle a vytvára nadčasový nábytok pre budúce generácie.

Nábytok s dlhou životnosťou

Thonetov nábytok je povestný svojim štýlom, ľahkosťou a zároveň výnimočne dlhou životnosťou.

,,Od dreva po stoličku.“

Drevo, ako žiadny iný prírodný produkt, sa spája s ľuďmi už  po tisícročia až dodnes. Drevo je prírodný a obnoviteľný materiál. Fameg používa len drevo z lesov obhospodarovaných trvalo udržateľným spôsobom. Po každom výrube lesníci obnovia vyrúbanú plochu novým, mladým stromovým porastom.

Vyhľadávanie produktov
v našom katalógu