Nábytok pre hotely, reštaurácie a kaviarne

ZOZNAM PRODUKTOV

ZOZNAM PRODUKTOV

ZOZNAM

Kongresový stôl NS-CX3200

od 5.118

Uvedené ceny sú bez DPH a platia pre základné prevedenie produktu

Uvedené ceny sú bez DPH a platia pre základné prevedenie produktu

Kongresový stôl NS-CX3200 pozostáva zo systému moderných, kongresových stolov. Vďaka tomuto riešeniu je možné zariadiť konferenčnú, školiacu alebo rokovaciu miestnosť veľmi jednoducho a presne podľa predstáv.

Na titulnej fotografii v s rokovacou stoličkou NS-Sail (verzia na lyžine).

Na základe vzorkovníc uveďte želané prevedenie, alebo Vám produkt naceníme v základnej verzii. Vzorkovnice nájdete pod tlačítkom "Vyžiadať nezáväznú cenovú ponuku" alebo v päte stránky kliknite na "Vzorkovníky".

Dostupné na objednávku


Vzorkovníky

Na vyžiadanie.

Technické parametre

Na vyžiadanie

Kongresový stôl NS-CX3200

Kongresový stôl NS-CX3200 možno zostaviť zo širokého sortimentu jednotlivých nezávislých dielov do rôznych rozmerov a dizajnov. Vďaka tomuto riešeniu je možné zariadiť konferenčnú, školiacu alebo rokovaciu miestnosť veľmi jednoducho a presne podľa predstáv. Rozmanitosť dostupných riešení a kombinácií spolu s flexibilitou pomáhajú udržať krok s každou dynamicky sa meniacou situáciou. Veľmi rozsiahly sortiment ponúka široké spektrum možností usporiadania. Umožňuje usporiadanie rôznych typov konferenčných stolových systémov –  tradičných aj sofistikovanejších. Systém kongresového stola CX 3200 je kombináciou ľahkého dizajnu a intuitívnej montáže bez použitia náradia.

Vyhľadávanie produktov
v našom katalógu