Nábytok pre hotely, reštaurácie a kaviarne

ZOZNAM PRODUKTOV

ZOZNAM PRODUKTOV

ZOZNAM

Konferenčná stolička LD-Fly

od 573

Uvedené ceny sú bez DPH a platia pre základné prevedenie produktu

Uvedené ceny sú bez DPH a platia pre základné prevedenie produktu

Konferenčná stolička LD-Fly z kolekcie Fly je vhodná do moderne ladených kancelárií a konferenčných miestností i rôznych formálnych priestorov. Charakteristickým prvkom dizajnu stoličiek LD-Fly sú najmä kovové prvky, ako je oceľový rám sedadla a operadla, leštený hliníkový kríž a elegantné hliníkové podrúčky. Neprehliadnuteľnou súčasťou je aj prešívané čalúnenie pri jednom type stoličiek a vankúšové čalúnenie pri druhom type. 

Uvedené rozmery platia pre model LD-Fly 703:

820-940
630
580
370-490
12,0

Na základe vzorkovníc uveďte želané prevedenie, alebo Vám produkt naceníme v základnej verzii. Vzorkovnice nájdete pod tlačítkom "Vyžiadať nezáväznú cenovú ponuku" alebo v päte stránky kliknite na "Vzorkovníky".


SÚVISIACE PRODUKTY

Konferenčná stolička LD-Fly

Konferenčná stolička LD-Fly z kolekcie Fly je vhodná do moderne ladených kancelárií a konferenčných miestností a formálnych priestorov. Charakteristickým prvkom dizajnu stoličiek LD-Fly sú najmä kovové prvky, ako je oceľový rám sedadla a operadla, leštený hliníkový kríž a elegantné hliníkové podrúčky. Neprehliadnuteľnou súčasťou je aj prešívané čalúnenie pri jednom type stoličiek a vankúšové čalúnenie pri druhom type. 

Výrobca – LD Seating

 

Vyhľadávanie produktov
v našom katalógu