Nábytok pre hotely, reštaurácie a kaviarne

ZOZNAM PRODUKTOV

ZOZNAM PRODUKTOV

ZOZNAM

Drevená stolička SRA-9610/1 Novo

od 123

Uvedené ceny sú bez DPH a platia pre základné prevedenie produktu

Uvedené ceny sú bez DPH a platia pre základné prevedenie produktu

Klasická drevená stolička SRA-9610 a SRA-9610/1 Novo vyrobená z bukového dreva, vhodná do záťažových prostredí hotelov a reštaurácií. Produkt je z dielne renomovaného výrobcu, spoločnosti FAMEG, ktorú založili bratia Thonetovci. Možnosť výberu z viacerých prevedení (viď. vzorkovnica). Stolička môže byť nečalúnená, s čalúneným sedadlom alebo celočalúnená. Cena stoličky SRA-9610/1 s ozdobnými kovovými cvočkami v morení buk STANDARD a čalúnení z kategórie poťahov A, začína od 187 € bez DPH.

870
475
420
490
6,3
3D model

Na základe vzorkovníc uveďte želané prevedenie, alebo Vám produkt naceníme v základnej verzii. Vzorkovnice nájdete pod tlačítkom "Vyžiadať nezáväznú cenovú ponuku" alebo v päte stránky kliknite na "Vzorkovníky".


Drevená stolička SRA-9610/1 Novo

Klasická drevená stolička SRA-9610/1 Novo je vyrobená z bukového dreva. Kolekcia stoličiek Novo predstavuje kolekciu jednoduchých barových stoličiek a klasických stoličiek, ktoré sú oceňované najmä v kaviarňach a reštauráciách vďaka svojej odolnej konštrukcii. Stolička SRA-9610 môže byť doplnená ozdobnými cvočkami, ktoré zvýrazňujú čalúnený sedák a operadlo (modely SRA-9610/1 Novo a SRBST – 9610/1 Novo). Produkt je z dielne renomovaného výrobcu, spoločnosti FAMEG, ktorú založili bratia Thonetovci. Stolička môže byť nečalúnená, s čalúneným sedadlom alebo celočalúnená. Cena stoličky SRA-9610/1 s ozdobnými kovovými cvočkami v morení buk STANDARD a čalúnení z kategórie poťahov A, začína od 187 € bez DPH.

V kolekcii Novo nájdete aj barové stoličky – SRBST-9610 (neačlúnená alebo s čalúneným sedadlom) a celočalúnenú barovú stoličku SRBST-9610/1.

O značke FAMEG

Spoločnosť  FAMEG sídli v Radomsku. Unikátnu technológiu ​​ohýbania dreva vytvoril v 19. storočí Michael Thonet. Výnimočne pohodlné stoličky vyrobené v 19. storočí rodinnou firmou Thonet si získali srdcia návštevníkov viedenských kaviarní, ktoré neskôr potešili celú Európu, získali ceny a svetové renomé. Už viac ako storočie firma FAMEG pokračuje v tomto úžasnom remesle a vytvára nadčasový nábytok pre budúce generácie. Tradičné remeslo výroby ohýbaného nábytku neustále rozvíja s ohľadom na ľudí a prírodu. Jej vášňou je vytvárať jedinečné kolekcie, vďaka ktorým sú interiéry výnimočné.

Výrobky spoločnosti Fameg sú určené predovšetkým do priestorov HORECA (hotelov, reštaurácií a kaviarní), vyznačujú sa pevnosťou, odolnosťou, stabilitou, použitím kvalitných a ekologických materiálov.

Nábytok s dlhou životnosťou

Thonetov nábytok je povestný svojim štýlom, ľahkosťou a zároveň výnimočne dlhou životnosťou.

,,Od dreva po stoličku.“

Drevo, ako žiadny iný prírodný produkt, sa spája s ľuďmi už  po tisícročia až dodnes. Drevo je prírodný a obnoviteľný materiál. Fameg používa len drevo z lesov obhospodarovaných trvalo udržateľným spôsobom. Po každom výrube lesníci obnovia vyrúbanú plochu novým, mladým stromovým porastom. Drevo, ktoré spracovávajú, je využité na 100% a z odpadu sa vyrábajú bio brikety. Vďaka tomu je zabezpečené, že v každej fáze výroby je tento unikátny materiál ekonomicky využívaný a nábytok, ktorý je z neho vyrobený, môže slúžiť ďalším generáciám.

Vyhľadávanie produktov
v našom katalógu