Nábytok pre hotely, reštaurácie a kaviarne

ZOZNAM PRODUKTOV

ZOZNAM PRODUKTOV

ZOZNAM

Kaviarenská lavica NS-Hello

od 373

Uvedené ceny sú bez DPH a platia pre základné prevedenie produktu

Uvedené ceny sú bez DPH a platia pre základné prevedenie produktu

Kaviarenská lavica alebo pohovka NS-Hello DUO je zo série produktov NS-Hello. Vyrába sa na 4 drevených alebo kovových nohách. V tejto kolekcii sú aj kreslá aj na drevenej alebo kovovej podnoži (4 nohy, kríž, pavúk,…) – viď galéria vľavo. Lavicu je možné očalúniť koženkou, textíliou z rôzych kategórí a farebných prevedení, ale aj pravou kožou. Uvedené rozmery platia pre verziu na drevených nohách.

Realizovali sme

775
590
1145
490
3D model

Na základe vzorkovníc uveďte želané prevedenie, alebo Vám produkt naceníme v základnej verzii. Vzorkovnice nájdete pod tlačítkom "Vyžiadať nezáväznú cenovú ponuku" alebo v päte stránky kliknite na "Vzorkovníky".

Dostupné na objednávku


Vzorkovník

Možnosti

Dostupné čalúnenie: Bondai, Sempre, Contract, Era, Nexus, Valencia, Xtreme, King L Elast, Oxygen, Silvertex, Flex, Split Leather SP front, Blazer, Fame, Synergy, LE leather front, SD leather front, Fine Leather LE, Fine Leather SD, Fine Leather Q

Kaviarenská lavica NS-Hello DUO

Kaviarenská lavica NS-Hello je zo série produktov NS-Hello. Vyrába sa na 4 drevených alebo kovových nohách. V tejto kolekcii sú aj kreslá aj na drevenej alebo kovovej podnoži (4 nohy, kríž, pavúk,…) – viď fotografie vľavo. Lavicu je možné očalúniť koženkou, textíliou z rôzych kategórí a farebných prevedení, ale aj pravou kožou.

 

Vyhľadávanie produktov
v našom katalógu