Nábytok pre hotely, reštaurácie a kaviarne

ZOZNAM PRODUKTOV

ZOZNAM PRODUKTOV

ZOZNAM

Kancelársky kontajner MO-SILVER

Cena na vyžiadanie

Kancelársky kontajner MO-SILVER je pevný kancelársky kontajner, do ktorého sa zmestí množstvo dokumentov a kancelárskych vecí. Má centrálny zámok, ktorý uzamkne všetky zásuvky na jeden kľúč, vďaka čomu budú vaše veci v bezpečí. Jednoduchý, až minimalistický dizajn bude ladiť s vaším interiérom v kancelárii alebo vo vašej súkromnej domácej pracovni.

Kancelárske kontajnery sú dostupné v rôznych prevedeniach (viď. technické parametre) a dekoroch (viď. vzorkovník). V kolekcii SILVER nájdete aj mobilné kancelárske kontajnery. 

Na základe vzorkovníc uveďte želané prevedenie, alebo Vám produkt naceníme v základnej verzii. Vzorkovnice nájdete pod tlačítkom "Vyžiadať nezáväznú cenovú ponuku" alebo v päte stránky kliknite na "Vzorkovníky".


Vzorkovník

vzorkovnik-kolekcia-mo-silver

Technické parametre

kancelarsky-kontajner-MO-SILVER

Kancelársky kontajner MO-SILVER

Kancelársky kontajner MO-SILVER je pevný kancelársky kontajner, do ktorého sa zmestí množstvo dokumentov a kancelárskych vecí. Má centrálny zámok, ktorý uzamkne všetky zásuvky na jeden kľúč, vďaka čomu budú vaše veci v bezpečí. Jednoduchý, až minimalistický dizajn bude ladiť s vaším interiérom v kancelárii alebo vo vašej súkromnej domácej pracovni. V kolekcii SILVER nájdete aj mobilné kancelárske kontajnery.

Vyhľadávanie produktov
v našom katalógu