Nábytok pre hotely, reštaurácie a kaviarne

ZOZNAM PRODUKTOV

ZOZNAM PRODUKTOV

ZOZNAM

Drevená stolová podnož SRST-1713 Hey

od 498

Uvedené ceny sú bez DPH a platia pre základné prevedenie produktu

Uvedené ceny sú bez DPH a platia pre základné prevedenie produktu

Stolová podnož SRST-1713 Hey je vyrobená z prírodného, ohýbaného dreva. Charakteristickým znakom podnože je jej elegantný tvar. Vďaka svojej odolnosti je vhodná do záťažovým prostredí HoReCa – hotely, kaviarne, reštaurácie, bistrá ale aj do vašich domácností.

Maximálna veľkosť stolovej dosky: Ø700, Ø800

690
650
700;800
5,4

Na základe vzorkovníc uveďte želané prevedenie, alebo Vám produkt naceníme v základnej verzii. Vzorkovnice nájdete pod tlačítkom "Vyžiadať nezáväznú cenovú ponuku" alebo v päte stránky kliknite na "Vzorkovníky".


Stolová podnož SRST-1713 Hey z masívneho dreva

Stolová podnož SRST-1713 Hey, ako aj celá kolekcia, je vyrobená z prírodného dreva. Široká preglejka je narezaná na tri alebo štyri časti nohy, čím tvorí trojnohú základňu pre stoly s okrúhlou doskou a štvornohú základňu pre stoly so štvorcovou doskou. Základom hotového stola je elegantný tvar stolovej nohy.

Stoly môžu byť morené celé v jednej farbe alebo samostatne – podnož a doska – čím sa docieli rôznorodý charakter nábytku.

Stolová kolekcia Hey je určená do moderných reštaurácií a food courtov zapadne aj do každého súčasného domáceho interiéru.

O značke FAMEG

Spoločnosť  FAMEG sídli v Radomsku. Unikátnu technológiu ​​ohýbania dreva vytvoril v 19. storočí Michael Thonet. Výnimočne pohodlné stoličky vyrobené v 19. storočí rodinnou firmou Thonet si získali srdcia návštevníkov viedenských kaviarní, ktoré neskôr potešili celú Európu, získali ceny a svetové renomé. Už viac ako storočie firma FAMEG pokračuje v tomto úžasnom remesle a vytvára nadčasový nábytok pre budúce generácie. Tradičné remeslo výroby ohýbaného nábytku neustále rozvíja s ohľadom na ľudí a prírodu. Jej vášňou je vytvárať jedinečné kolekcie, vďaka ktorým sú interiéry výnimočné.

Výrobky spoločnosti Fameg sú určené predovšetkým do priestorov HORECA (hotelov, reštaurácií a kaviarní), vyznačujú sa pevnosťou, odolnosťou, stabilitou, použitím kvalitných a ekologických materiálov.

Nábytok s dlhou životnosťou

Thonetov nábytok je povestný svojim štýlom, ľahkosťou a zároveň výnimočne dlhou životnosťou.

,,Od dreva po stoličku.“

Drevo, ako žiadny iný prírodný produkt, sa spája s ľuďmi už  po tisícročia až dodnes. Drevo je prírodný a obnoviteľný materiál. Fameg používa len drevo z lesov obhospodarovaných trvalo udržateľným spôsobom. Po každom výrube lesníci obnovia vyrúbanú plochu novým, mladým stromovým porastom. Drevo, ktoré spracovávajú, je využité na 100% a z odpadu sa vyrábajú bio brikety. Vďaka tomu je zabezpečené, že v každej fáze výroby je tento unikátny materiál ekonomicky využívaný a nábytok, ktorý je z neho vyrobený, môže slúžiť ďalším generáciám.

Vyhľadávanie produktov
v našom katalógu